To, że ludzie mają wielkie serca przekonaliśmy się już nie raz. Tym razem swoją pasję i dobroczynność postanowiła połączyć w jedno gdyńska kolarka Małgorzata Ogrodowska, która wyruszy rowerem z Gdyni do Ostródy. Na osoby, które będą najbliżej wytypowania czasu przejazdu, czekają nagrody.

Aby wytypować czas przejazdu i wziąć udział w zabawie, należy wpłacić minimalną kwotę na zrzutkę, czyli 1 złoty. Typowanie, do 9 września, odbywa się na platformie zrzutka.pl: KLIK.

Małgorzata Ogrodowska to gdyńska pasjonatka kolarstwa. Od lat miłuje „dwa kółka” i generalnie sport w każdej postaci. Zacięcie sportowe, podejmowanie wyzwań i przede wszystkim dobre serce – to powody, dla których kolarka wyruszy z Gdyni i z uśmiechem dojedzie na rowerze do Radka w Ostródzie. Dlaczego Radek? Bo wydał jej się bliski. Jego pasją również jest sport, to w były Mistrz Europy w Enduro Motocross. Ciężko sobie wyobrazić, że można przestać robić coś, co tak bardzo się kochało. Rehabilitacja może nie spowoduje powrotu na motor, ale na pewno pomoże usprawnić zwykłe codzienne czynności.

Długo rozmyślałyśmy jak to wszystko ugryźć i powstał ten oto pomysł. Radek potrzebuje stałej rehabilitacji i to właśnie jej koszty zaczynają przerastać rodzinę Famulskich. Tak więc, kochani, prosimy Was o przeczytanie treści wydarzenia i mamy nadzieję, że tym razem uda nam się zebrać konkretną kwotę dla Radosława – zachęcają organizatorki wydarzenia.

Szczegóły dotycząca wydarzenia można znaleźć TUTAJ.