Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu poszukują sprawców kradzieży sprzętu muzycznego z otwartego pojazdu w dniu 28.12.2019 r. Jeśli rozpoznajesz osoby, których wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu poszukują dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzież sprzętu muzycznego z otwartego pojazdu na ul. Jana z Kolna w Gdyni w dniu 28.12.2019 roku.
Wizerunek sprawców prezentowany jest na zdjęciach.

Opis sprawców:

Pierwszy mężczyzna:

  • wiek 35 – 45 lat
  • ubrany w bluzę w granatowe paski z kapturem założonym na głowę, czarny płaszcz, czarne spodnie oraz czarne eleganckie buty.

Drugi mężczyzna:

  • wiek 35 – 45 lat,
  • ubrany w ciemną kurtkę, w kapturze z futerkiem na głowie, ciemne spodnie.

Wszystkie osoby, które rozpoznają któregokolwiek z mężczyzn, których wizerunek został utrwalony na monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu tel 58 66 21 170 bądź z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu, pod nr telefonu 58 66 21 155 lub na numer alarmowy 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.