Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży telefonu w jednym ze sklepów w Centrum Handlowym przy al. Zwycięstwa w dniu 22.01.2020 r. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek zarejestrowano na monitoringu, zadzwoń do nas.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują mężczyzny, który w dniu 22.01.2020 r. ze sklepu ze sprzętem RTV i AGD przy al. Zwycięstwa ukradł telefon.

Opis sprawcy:

  • mężczyzna w wieku 20-30 lat,
  • okrągłej budowy ciała, wysoki,
  • ubrany w kurtkę koloru granatowego z symbolem firmy sportowej na lewym ramieniu, niebieskie jeansy z przetarciami, czarne buty z białą podeszwą, na głowie zimowa czapka w kolorze niebieskim.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę, którego wizerunek został zarejestrowany na  monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie, pod nr telefonu 58 66-21-255 lub na numer alarmowy 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.