Nabór do służby w Policji wciąż trwa, a zainteresowanie pracą w policyjnej braci w dalszym ciągu jest bardzo duże. Grono gdyńskich policjantów powiększyło się o 7 nowych funkcjonariuszy. Mimo, iż jest to ciężka i bardzo odpowiedzialna praca – na pewno da nowo przyjętym policjantom dużo satysfakcji.

Prawie każdego dnia zgłaszają się osoby, które chcą wstąpić w szeregi Policji i na co dzień dbać o bezpieczeństwo innych. Służba w Policji jest bardzo ciekawa i satysfakcjonująca, ale również niezmiernie odpowiedzialna. Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do służby muszą najpierw przejść przez kilka etapów postępowania kwalifikacyjnego, m.in. testy z wiedzy i sprawności fizycznej, test psychologiczny i komisję lekarską.

Szeregi gdyńskiej Policji zasiliło 7 nowych funkcjonariuszy, w tym cztery kobiety. Przed nimi ślubowanie, a następnie czeka ich kurs podstawowy, podczas którego zdobędą wiedzę niezbędną do pracy policjanta.

Aby wstąpić w szeregi Policji należy zacząć od złożenia niezbędnych dokumentów, do czego serdecznie zachęcamy – więcej szczegółów na stronie https://dobor.pomorska.policja.gov.pl/

Zachęcamy do składania podań.