Pomorski Klubu Karate KYOKUSHIN ogłasza nabór uzupełniający na treningi Karate Kyokushin dla dzieci od 5 roku życia, które opierają się przede wszystkim na treningu ogólnorozwojowym, kształtującym zdolności koordynacyjne, zwinnościowe oraz gibkościowe.

Uczestnicy treningów, poznając podstawowe techniki karate, rozwijają swój potencjał motoryczny i kształtują charakter, uczą się dyscypliny, punktualności i dokładności w wykonywaniu techniki i zadań ruchowych. Trening Karate daje młodym ludziom możliwość nabycia pożądanych cech charakteru, takich jak umiejętność koncentracji, funkcjonowania w grupie rówieśniczej, skupienia, opanowania oraz wytrwałości w dążeniu do celu, jakim w tym przypadku jest zdanie egzaminu na kolejny stopień uczniowski (pas).

Treningi będą odbywać w SP nr 11 w Gdyni przy ul. Wrocławskiej 52 we wtorki i czwartki o godz.17.00. Treningi prowadzą:  Michał Marcinkowski 3 DAN i Sylwia Jocz 2 DAN. Medaliści Mistrzostw Świata, Europy i Polski. Więcej informacji pod nr telefonu 737 133 777  i na www.kyokushin.pomorskie.pl


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.