Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

W poprzednich edycjach Dzielnicowej Imprezy na Orientację Harpuś pojawiało się średnio 400-500 uczestników. Ile będzie tym razem? Najbliższa edycja odbędzie się 23 września w gdyńskim Gołębiewie, podczas której uczestnicy wypatrywać będą jesieni. To doskonała okazja, by poznać okolice z mapą.

Harpuś to impreza na orientację skierowana zarówno do rodzin z dziećmi, jak i do zaprawionych w bojach turystów i biegaczy! Nigdy nie braliście udziału? Nic straconego! Każdy może wziąć udział w krótkim szkoleniu przed startem. Tylko uważajcie – to naprawdę wciąga!

Organizator przygotowuje aż 4 trasy do wyboru, różniące się długością i trudnością.
Na najprostszej (trasa zielona) bez problemu poradzą sobie najmłodsze dzieci (ta trasa polecana również dla dzieci w wózkach) i wszystkie osoby początkujące. Najtrudniejsza i najdłuższa trasa czarna to nie lada trening biegu i orientacji w terenie. Dla średniozaawansowanych polecamy trasy niebieską i czerwoną.

Każdy uczestnik otrzyma kolorową mapę z trasą Harpusia, a po powrocie na metę czekać będą piękne pamiątkowe dyplomy dla każdego, poczęstunek oraz losowanie nagród i upominków! Do wygrania między innymi vouchery na odwiedziny w lodziarni Paulo Gelateria, pięknie wydane książki dla dzieci czy vouchery w ciekawe miejsca w Trójmieście.

Harpuś w Gołębiewie to idealna okazja, by ruszyć do lasu w poszukiwaniu pierwszych oznak jesieni. Po powrocie na metę przygotowane będzie ognisko – zapraszamy do biesiadowania!

Program imprezy:

od 10:30 do 12:00 – rejestracja uczestników

od 11:00 do 12:30 – start na wybranej trasie (zespoły startują interwałowo, co minutę)

do 14:00 – meta

Po powrocie na metę na uczestników czekać będzie punkt regeneracyjny, losowanie nagród i upominków.

Zapisy na Harpusia prowadzone są przez stronę: www.harpagan.pl/harpus

Więcej szczegółów znaleźć można na www oraz na facebooku  – zapraszamy!

Organizatorem jest Pomorski Klub Orientacji HARPAGAN z siedzibą w Gdańsku.

UWAGA Baza znajdować się na parkingu leśnym, przed leśniczówką Gołębiewo. Najlepiej dojechać będzie od ul. Spacerowej w Gdańsku.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.