Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportowe „Ferie na sportowo” na półmetku! W ramach bezpłatnych zajęć, które odbywają się w Hali Lekkoatletycznej GCS (ul. Olimpijska 5/9), można spędzić czas nie tylko aktywnie, ale i pożytecznie. Uczestnicy w formie zabawy uczą się podstaw  udzielania pierwszej pomocy. 

Podczas ćwiczeń można dowiedzieć się, jak wykonać reanimację (RKO) niemowlęcia, dziecka i osoby dorosłej. Dzieci poznają technikę przeprowadzenia wywiadu ratowniczego SAMPLE oraz zobaczą, jak ułożyć poszkodowanego w bezpiecznej pozycji bocznej ustalonej. Ponadto w programie: różnice w budowie anatomicznej dzieci i dorosłych, rozpoznawanie oddechu, wzywanie pomocy oraz ćwiczenia praktyczne na fantomach różnego typu.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-14:00.

***

Przypominamy, że podczas „Ferii na sportowo” można sprawdzić się w piłce nożnej, koszykówce, tenisie stołowym, unihokeju oraz „piłkarzykach”. W salce fitness od godz. 11:00 do 13:00 odbywają się zajęcia ruchowo-taneczne z zumby dla dzieci. Nie brakuje również kącika zabaw dla najmłodszych.

Aktywności prowadzą wykwalifikowani instruktorzy i nauczyciele wychowania fizycznego, a jedynym wymogiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie odpowiedniego stroju oraz butów na przebranie. Zapraszamy!

 

Zgoda rodzica na udział w „Feriach na sportowo”

Regulamin „Ferii na sportowo”


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.