Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

W niedzielę 28 października o godzinie 16, na pływalni krytej przy ulicy Stawnej, rozpoczną się rodzinne zawody pływackie Gdynia Swim Event 2018. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na rehabilitację Jaśka, który urodził się z zespołem Aperta. Zapisy trwają do piątku. 

To będzie prawdziwe święto pływania i pomagania! W konkurencjach indywidualnych, wystartuje młodzież od 5. do 18. roku życia, a starsi krauliści, grzbieciści czy żabkarze będą mogli wziąć udział w rodzinnej sztafecie. W skład drużyny wchodzą: jeden z rodziców oraz dziecko. Każdy z uczestników zawodów ma do przepłynięcia 25 metrów. Na wszystkich czekają pamiątkowe medale. 

Ponadto, w programie imprezy pokazy pływania sportowego zawodników UKS Lokomotywa Sopot czy zbiórka środków na cele charytatywne. Warto zaznaczyć, że koszt udziału w imprezie wynosi 20 zł, a pieniądze z wpisowego w całości zostaną przeznaczone na pomoc Jaśkowi. 

W Gdynia Swim Event 2018 liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone są pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do piątku do godziny 18:00. Każdy z zawodników, który w niedzielę stawi się na pływalni na Witominie, powinien posiadać wypełnioną kartę startową

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na facebooku oraz w regulaminie

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.