Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni ogłasza nabór na stanowisko: specjalista ds. promocji i marketingu w Dziale Komunikacji Zewnętrznej. Praca na zastępstwo.

Miejsce wykonywania pracy: Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni.

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w czerwcu 2018 r. w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych wynosi mniej niż 6 %

Opis stanowiska

– aktualizacja strony internetowej oraz kanałów Biblioteki Gdynia w mediach społecznościowych

– redagowanie tekstów, przygotowanie informacji prasowych

– organizacja i obsługa wydarzeń promujących działania Biblioteki

– dystrybucja materiałów promocyjnych Biblioteki

– utrzymywanie kontaktów z mediami

– podtrzymywanie pozytywnych relacji z istniejącymi partnerami, sponsorami oraz poszukiwanie nowych

– prowadzenie dokumentacji Działu

 

Wymagania

  • – wykształcenie wyższe humanistyczne (mile widziane dziennikarstwo, filologia polska, marketing, public relations, social media, kulturoznawstwo lub pokrewne)
  • – minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze kultury
  • – sprawne poruszanie się po sieci, znajomość trendów w komunikacji internetowej
  • – umiejętność posługiwania się narzędziami do obsługi mediów społecznościowych i wyszukiwania w nich właściwych informacji
  • – dobra znajomość pakietu Office
  • – umiejętności pracy zespołowej oraz samodzielnej organizacji pracy

Mile widziane:

– umiejętność robienia zdjęć i tworzenia grafik

– znajomość CMS WordPress

 

Oferujemy

– umowę na zastępstwo

– zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy – pełny etat (40h tygodniowo)

 

Planowany termin zatrudnienia:

Sierpień/wrzesień 2018 roku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule maila podając nazwę stanowiska) do 16 lipca 2018 roku, do godz. 23.00.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami i przeprowadzenia z nimi rozmowy w terminie 19-20 lipca 2018 roku.

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.