Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Tyczkarka Klubu Lekkoatletycznego „Gdynia” Agnieszka Kaszuba zdobyła srebrny medal mistrzostw Polski do lat 23, które na przełomie czerwca i lipca odbyły się w Sieradzu.

Wychowanka i podopieczna trenerki Bogusławy Klimaszewskiej borykała się ostatnimi czasy z urazem ścięgna Achillesa co uniemożliwiło jej realizacje treningu technicznego. Na szczęście finisz przygotowań na zgrupowaniu kadry narodowej przywiał trochę optymizmu.

Udało się wykonać kilka treningów technicznych i zapadła decyzja o starcie w mistrzostwach Polski. Zarówno zawodniczka jak i trenerka są zadowolone, gdyż udało się wywalczyć kolejny medal – tym razem srebrny. Agnieszka pokonała poprzeczkę zawieszoną na wysokości 3.80 m, co jest jej najlepszym wynikiem w tym sezonie.

Utalentowana gdynianka może obecnie ze spokojem może przygotowywać się do najważniejszej imprezy sezonu – 94. Mistrzostw Polski Seniorów, które już od 20 do 22 lipca w Lublinie. Mamy nadzieje, że wówczas Agnieszka Kaszub zaprezentuje pełnię swoich nieprzeciętnych umiejętności.

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.