Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Depilacja laserowa jest zabiegiem cieszącym się rosnącą popularnością. Sytuacja taka spowodowana jest kilkoma czynnikami. Przede wszystkim zdecydowanie lepiej postrzegane jest nieposiadanie zbędnego owłosienia i całkowicie gładka skóra. Stan taki jest niemal niemożliwy do osiągnięcia z zastosowaniem klasycznego golenia czy depilacji woskiem, gdyż włoski nieustannie odrastają, tak więc nigdy nie mamy pewności, czy nasza skóra jest odpowiednio gładka.

Decydując się na zabieg depilacji laserowej, laserem diodowym Vectus, zyskujemy wysoki poziom skuteczności, bezpieczeństwa oraz komfortu dla pacjenta. Stanowi on idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na permanentnie gładkiej skórze, chcącym uniknąć codziennego golenia i sprawdzania przed wyjściem z domu, czy aby na pewno włoski nie odrosły.

Darmowe konsultacje przed zabiegiem

Każdy odbywający się w Clinica Cosmetologica w Gdyni zabieg depilacji laserowej, niezależnie od partii ciała, poprzedzamy przeprowadzeniem profesjonalnej konsultacji z kosmetologiem. Składa się na niego szczegółowy wywiad, z uwzględnieniem wiedzy o przebytych i istniejących schorzeniach, jak również wszelkie możliwie przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu. Celem takiego spotkania jest opracowanie indywidualnego planu kuracji, który będzie uwzględniał dokładną ilość zabiegów, ich intensywność, oraz odstępy czasowe pomiędzy kolejnymi z nich. Takie podejście pozwala nam zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa dla naszych pacjentów.

Jak umówić się na konsultację? Zadzwoń:

Vectus Gdynia, Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Rejestracja: 58 506 64 94

Nowoczesny laser Vectus

Jednym z istotniejszych czynników wpływających na poziom komfortu, bezpieczeństwa oraz skuteczności zabiegu depilacji laserowej, są wykorzystywane technologie. Decydując się na skorzystanie z oferty Clinica Cosmetologica w Gdyni, w obrębie naszej skóry działać będzie ultranowoczesny laser diodowy Vectus. Stanowi on obecnie najbardziej zaawansowaną technologię na świecie w dziedzinie usuwania zbędnego owłosienia.

Urządzenie emituje wiązkę światła o długości 810 nm. Stanowi on niebywałe osiągnięcie naukowców z Harvard Uniwersity w USA, którzy wykorzystali w nim wyjątkową technologię fototermolizy selektywnej, dzięki której unikamy nadmiernych podrażnień skóry, a efekt jest jeszcze lepszy. Niezwykły poziom skuteczności lasera Vectus spowodowany jest również innowacyjnym czytnikiem aktywnej melaniny Skintel, który w czasie rzeczywistym bada jej poziom we włosach i dobiera odpowiednią moc urządzenia. Kolejna technologia zastosowana została z pewnością z myślą o pacjentach, którzy obawiają się bólu w czasie zabiegu laserowego. Vectus nie powoduje dolegliwości bólowych, gdyż został wyposażony w specjalną nakładkę chłodzącą, która przez cały czas trwania zabiegu chłodzi skórę, jednocześnie ją znieczulając – jest to Advanced Contact Cooling.

Zdaniem specjalisty: „Laser Vectus to obecnie najnowocześniejsze i najskuteczniejsze rozwiązanie w dziedzinie depilacji laserowej. Wiele osób nadal kojarzy tego rodzaju zabiegi z bólem i mocnym podrażnieniem – w przypadku lasera Vectus nie musimy się o to martwić, bo najnowsze technologie dbają o nasz komfort i chronią przed podrażnieniami” - mówi Aleksandra Jaśkowska, kosmetolog z placówki w Gdyni

Czy zabieg laserem Vectus jest skuteczny?

Z całą pewnością to właśnie poziom skuteczności lasera diodowego Vectus sprawia, że cieszy się on taką popularnością. Specjalista zaleca serię zabiegów, podczas których usuwane jest 95% niechcianego owłosienia, z wybranej partii ciała. Pozostałe 5% to włoski, które w danym czasie nie były w fazie wzrostu i nie mogły zostać usunięte. Ich pozbycie się jest proste, wystarczy po upływie roku od ostatniego zabiegu z serii przeprowadzić jeden dodatkowy zabieg przypominający.

Wskazania do depilacji laserowej

Depilacja laserowa Vectus skierowana jest do każdej osoby, której zależy na skutecznym i trwałym pozbyciu się nadmiernego, niechcianego owłosienia. Niekiedy jednak występują istotne wskazania medyczne do jej przeprowadzenia, takie jak:

• zapalenie mieszków włosowych,

wrastające włoski,

• hirsutyzm, czyli nadmierne owłosienie.

Są to dolegliwości, których stosunkowo trudno się pozbyć, niektórzy lekarze po wyczerpaniu innych możliwości, sugerują przeprowadzenie depilacji laserem Vectus. Metoda ta jest w pełni skuteczna, gdyż trwale usuwa źródło problemu, czyli same włoski.

Przeciwwskazania do depilacji laserem

Depilacja laserem diodowym Vectus uznawana jest za zabieg o wysokim poziomie bezpieczeństwa, jednak znane są istotne przeciwwskazania do jej wykonania:

• łuszczyca,

• bielactwo,

• ciąża,

• karmienie piersią,

• świeża opalenizna,

• doustne przyjmowanie retinoidów,

• infekcje na tle bakteryjnym, wirusowym lub grzybiczym,

• podrażnienia skóry,

• skłonności do tworzenia się bliznowców lub przebarwień,

• ropne wypryski.

Jeśli stwierdzony zostanie którykolwiek z powyższych punktów, zabieg należy odłożyć w czasie lub odwołać.

Depilacja laserowa bikini

Okolica bikini cieszy się bardzo dużą popularnością w kwestii usuwania zbędnego owłosienia. Kobiety usuwają włoski z tej partii ciała zarówno zabiegowo, jak i w domu. Niestety delikatna skóra łatwo ulega podrażnieniom, pojawiają się wrastające włoski czy zapalenie mieszków włosowych. Aby na plaży wyglądać zawsze pięknie i gładko warto skorzystać z depilacji laserowej Vectus.

Depilacja laserowa pach

Usuwanie nadmiernego owłosienia z pach jest konieczne niezależnie od pory roku. Dokonują go kobiety i mężczyźni. Niestety golenie wymaga właściwie codziennego używania maszynki, a u niektórych osób i tak na wieczór widoczne są włoski. Aby na stałe pozbyć się problemu i nie martwić się, że coś zostało, coś widać, a może odrosło, warto skorzystać z depilacji laserowej Vectus.

Depilacja laserowa twarzy

Włoski na twarzy pojawiają się z różnych przyczyn. Dla kobiet to duży problem estetyczny. Golenie nie przynosi oczekiwanych rezultatów, gdyż mogą pozostawać czarne punkciki na skórze, które zdradzają obecność włosków. Wyrywanie pincetą jest zwykle czasochłonne, a woskiem bolesne i powodujące podrażnienia. Aby znów poczuć się w pełni kobieco, zbędne włoski z twarzy najlepiej usunąć na dobre laserem diodowym Vectus i zapomnieć o ich istnieniu.