Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Depilacja laserowa jest zabiegiem cieszącym się rosnącą popularnością. Sytuacja taka spowodowana jest kilkoma czynnikami. Przede wszystkim zdecydowanie lepiej postrzegane jest nieposiadanie zbędnego owłosienia i całkowicie gładka skóra. Stan taki jest niemal niemożliwy do osiągnięcia z zastosowaniem klasycznego golenia czy depilacji woskiem, gdyż włoski nieustannie odrastają, tak więc nigdy nie mamy pewności, czy nasza skóra jest odpowiednio gładka.

Decydując się na zabieg depilacji laserowej, laserem diodowym Vectus, zyskujemy wysoki poziom skuteczności, bezpieczeństwa oraz komfortu dla pacjenta. Stanowi on idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na permanentnie gładkiej skórze, chcącym uniknąć codziennego golenia i sprawdzania przed wyjściem z domu, czy aby na pewno włoski nie odrosły.

Darmowe konsultacje przed zabiegiem

Każdy odbywający się w Clinica Cosmetologica w Gdyni zabieg depilacji laserowej, niezależnie od partii ciała, poprzedzamy przeprowadzeniem profesjonalnej konsultacji z kosmetologiem. Składa się na niego szczegółowy wywiad, z uwzględnieniem wiedzy o przebytych i istniejących schorzeniach, jak również wszelkie możliwie przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu. Celem takiego spotkania jest opracowanie indywidualnego planu kuracji, który będzie uwzględniał dokładną ilość zabiegów, ich intensywność, oraz odstępy czasowe pomiędzy kolejnymi z nich. Takie podejście pozwala nam zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa dla naszych pacjentów.

Jak umówić się na konsultację? Zadzwoń:

Vectus Gdynia, Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Rejestracja: 58 506 64 94

Nowoczesny laser Vectus

Jednym z istotniejszych czynników wpływających na poziom komfortu, bezpieczeństwa oraz skuteczności zabiegu depilacji laserowej, są wykorzystywane technologie. Decydując się na skorzystanie z oferty Clinica Cosmetologica w Gdyni, w obrębie naszej skóry działać będzie ultranowoczesny laser diodowy Vectus. Stanowi on obecnie najbardziej zaawansowaną technologię na świecie w dziedzinie usuwania zbędnego owłosienia.

Urządzenie emituje wiązkę światła o długości 810 nm. Stanowi on niebywałe osiągnięcie naukowców z Harvard Uniwersity w USA, którzy wykorzystali w nim wyjątkową technologię fototermolizy selektywnej, dzięki której unikamy nadmiernych podrażnień skóry, a efekt jest jeszcze lepszy. Niezwykły poziom skuteczności lasera Vectus spowodowany jest również innowacyjnym czytnikiem aktywnej melaniny Skintel, który w czasie rzeczywistym bada jej poziom we włosach i dobiera odpowiednią moc urządzenia. Kolejna technologia zastosowana została z pewnością z myślą o pacjentach, którzy obawiają się bólu w czasie zabiegu laserowego. Vectus nie powoduje dolegliwości bólowych, gdyż został wyposażony w specjalną nakładkę chłodzącą, która przez cały czas trwania zabiegu chłodzi skórę, jednocześnie ją znieczulając – jest to Advanced Contact Cooling.

Zdaniem specjalisty: „Laser Vectus to obecnie najnowocześniejsze i najskuteczniejsze rozwiązanie w dziedzinie depilacji laserowej. Wiele osób nadal kojarzy tego rodzaju zabiegi z bólem i mocnym podrażnieniem – w przypadku lasera Vectus nie musimy się o to martwić, bo najnowsze technologie dbają o nasz komfort i chronią przed podrażnieniami” - mówi Aleksandra Jaśkowska, kosmetolog z placówki w Gdyni

Czy zabieg laserem Vectus jest skuteczny?

Z całą pewnością to właśnie poziom skuteczności lasera diodowego Vectus sprawia, że cieszy się on taką popularnością. Specjalista zaleca serię zabiegów, podczas których usuwane jest 95% niechcianego owłosienia, z wybranej partii ciała. Pozostałe 5% to włoski, które w danym czasie nie były w fazie wzrostu i nie mogły zostać usunięte. Ich pozbycie się jest proste, wystarczy po upływie roku od ostatniego zabiegu z serii przeprowadzić jeden dodatkowy zabieg przypominający.

Wskazania do depilacji laserowej

Depilacja laserowa Vectus skierowana jest do każdej osoby, której zależy na skutecznym i trwałym pozbyciu się nadmiernego, niechcianego owłosienia. Niekiedy jednak występują istotne wskazania medyczne do jej przeprowadzenia, takie jak:

• zapalenie mieszków włosowych,

wrastające włoski,

• hirsutyzm, czyli nadmierne owłosienie.

Są to dolegliwości, których stosunkowo trudno się pozbyć, niektórzy lekarze po wyczerpaniu innych możliwości, sugerują przeprowadzenie depilacji laserem Vectus. Metoda ta jest w pełni skuteczna, gdyż trwale usuwa źródło problemu, czyli same włoski.

Przeciwwskazania do depilacji laserem

Depilacja laserem diodowym Vectus uznawana jest za zabieg o wysokim poziomie bezpieczeństwa, jednak znane są istotne przeciwwskazania do jej wykonania:

• łuszczyca,

• bielactwo,

• ciąża,

• karmienie piersią,

• świeża opalenizna,

• doustne przyjmowanie retinoidów,

• infekcje na tle bakteryjnym, wirusowym lub grzybiczym,

• podrażnienia skóry,

• skłonności do tworzenia się bliznowców lub przebarwień,

• ropne wypryski.

Jeśli stwierdzony zostanie którykolwiek z powyższych punktów, zabieg należy odłożyć w czasie lub odwołać.

Depilacja laserowa bikini

Okolica bikini cieszy się bardzo dużą popularnością w kwestii usuwania zbędnego owłosienia. Kobiety usuwają włoski z tej partii ciała zarówno zabiegowo, jak i w domu. Niestety delikatna skóra łatwo ulega podrażnieniom, pojawiają się wrastające włoski czy zapalenie mieszków włosowych. Aby na plaży wyglądać zawsze pięknie i gładko warto skorzystać z depilacji laserowej Vectus.

Depilacja laserowa pach

Usuwanie nadmiernego owłosienia z pach jest konieczne niezależnie od pory roku. Dokonują go kobiety i mężczyźni. Niestety golenie wymaga właściwie codziennego używania maszynki, a u niektórych osób i tak na wieczór widoczne są włoski. Aby na stałe pozbyć się problemu i nie martwić się, że coś zostało, coś widać, a może odrosło, warto skorzystać z depilacji laserowej Vectus.

Depilacja laserowa twarzy

Włoski na twarzy pojawiają się z różnych przyczyn. Dla kobiet to duży problem estetyczny. Golenie nie przynosi oczekiwanych rezultatów, gdyż mogą pozostawać czarne punkciki na skórze, które zdradzają obecność włosków. Wyrywanie pincetą jest zwykle czasochłonne, a woskiem bolesne i powodujące podrażnienia. Aby znów poczuć się w pełni kobieco, zbędne włoski z twarzy najlepiej usunąć na dobre laserem diodowym Vectus i zapomnieć o ich istnieniu.

Komentarze  
+2 #14 miśka 2018-12-04 15:18
Vectus jest super, wcześniej chodziłam na wosk i też nie było źle, bo miałam spokój na kilka tygodni, ale jednak depilacja laserowa to zupełnie inny komfort. nie trzeba się latem martwić, że coś gdzieś odrasta :D
Cytować
0 #13 Gosia 2018-11-28 13:37
To zdecydowanie zabieg wart swojej ceny. Naprawdę nie trzeba potem się już martwić włoskami. :) A co do ceny, to szczerze mówiąc wszystko zależy od tego, co chcesz depilować. tutaj masz cały cennik: https://depilacjavectus.pl/cennik/
Cytować
+1 #12 Hania 2018-11-15 14:56
Aż się chyba skuszę, skoro to jest taki dobry zabieg. :D Tym bardziej, że nienawidzę wosku, maszynek i innych tego typu rzeczy. Strasznie mnie to irytuje i podrażnia skórę. :( Ile taki zabieg może kosztować?
Cytować
+2 #11 Róża 2018-11-07 09:18
Szczerze mówiąc to jestem już po pół roku od zabiegu i nadal spokój. :D Słyszałam, że po roku trzeba powtórzyć zabieg, bo wyrastają wtedy włoski, których laser nie był w stanie wychwycić, a tak to do tego czasu ma się zupełny spokój od włosków na ciele.
Cytować
+2 #10 Maria 2018-10-25 15:33
Różo, a jak długo efekt się utrzymuje? No bo umówmy się - nie jest to tani zabieg... ale jeśli ma się spokój od niechcianego owłosienia na jakiś sensowny czas, to w sumie można się szarpnąć.
Cytować
+3 #9 Róża 2018-10-16 11:55
Potwierdzam to, co napisała Adelajda - także odczuwałam delikatne mrowienie podczas zabiegu i krótko po nim. Oprócz tego jedynym skutkiem była gładka skóra! :D Sama miałam problem z nadmiernym owłosieniem w okolicach bikini, łapałam się wszystkich sposobów i dopiero ta depilacja - właśnie w Gdyni - zadziałała. :D
Cytować
0 #8 Adelajda 2018-09-08 17:41
do shakira: ja mialam lekkie mrowienie i to wszystko :)
Cytować
+1 #7 shakira 2018-08-21 16:51
A czy ten zabieg ma jakieś efekty uboczne? Nie chcę narażać swojego zdrowia na przykre konsekwencje. Ale wizja gładkich nóg robi wrażenie!
Cytować
0 #6 Maryśka 2018-08-10 14:16
Do tej pory byłam nastawiona bardzo niechętnie do tego typu zabiegów, byłam przekonana że bolą i są nieskuteczne a włoski szybko odrastają jak przy depilatorze.. jak się jednak okazało jest całkiem inaczej! A przekonała mnie znajoma, która ma idealnie gładkie nogi :) zapytałam jej jak ona to robi a ona mi powiedziała o laserze vectus!
Cytować
0 #5 Zuza 2018-08-06 13:03
skuteczna depilacja, idealnie zrobić sobie taki zabieg przed wakacjami :) jest to prawdziwy komfort i zaoszczędzony stres !
Cytować
0 #4 Lovi 2018-07-31 16:11
Ja już po depilacji nóg jestem :) To jest wciągające, bo mam ochotę teraz na pachy i bikini hahah
Cytować
+1 #3 Jings 2018-07-18 09:38
Też myślę o Vectusie, bo to najsensowniejsz y laser z tych co ostatnio sobie obczajałam no i niedaleko mnie.
Cytować
+1 #2 Ola 2018-07-12 17:34
i skuteczniejsze :) Byłam na Vectusie pół roku temu i jestem zadowolona mega. Strasznie dużo czasu zaoszczędziłam, czuję się o wiele bardziej komfortowo, bo nie muszę myśleć nawet o depilacji :D
Cytować
+1 #1 Marta 2018-07-10 15:25
Sama bym się wybrała na taki zabieg laserowy :) Teraz te urządzenia są o wiele lepsze niż kiedyś i bezbolesne
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.