Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Przygotowania do rundy wiosennej to nie tylko domena samych piłkarzy. O wznowieniu rozgrywek myślą także kibice. Specjalnie dla nich zmodernizowane zostało „gniazdo”, z którego prowadzony jest doping na Stadionie Miejskim w Gdyni.

Miejsce, które zajmują bębniarze i kierujący „młynem” zmieniło się nie do poznania. Zostało ono podwyższone oraz przeniesione na centralną część trybuny Górka. Zamontowaliśmy nowe uchwyty na bębny, a także zmieniliśmy konstrukcje na flagi. Od teraz wieszane będę na specjalnej stalowej lince. Zmiany wpływają korzystanie na estetykę obiektu, usprawniają komfort wszystkich kibiców – zarówno tych prowadzących doping,  jak i tych oglądających spotkania przy Olimpijskiej.

Już teraz zapraszamy do żywiołowego kibicowania i wspierania żółto-niebieskich w drodze do pierwszej ósemki Ekstraklasy. Najbliższe spotkanie na Stadionie Miejskim w Gdyni już 11 lutego o godz. 18.00 z Lechem Poznań. Karnety i bilety nabywać można na stronie klubu www.arka.gdynia.pl.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.