Gdyńskie Centrum Sportu zaprasza dzieci i młodzież szkolną do kolejnej edycji „Ferii na sportowo”, czyli bezpłatnego, dwutygodniowego cyklu zajęć sportowych na Hali Lekkoatletycznej (ul. Olimpijska 5/9).

Zapraszamy od pon. do pt. w godz. 09:00 – 14:00.

Podczas ferii na sportowo z Gdyńskim Centrum Sportu spróbować będzie można swoich sił w piłce nożnej, koszykówce, tenisie stołowym, unihokeju oraz „piłkarzykach”. W salce fitness od godz. 11.00 do 13.00 odbywać się będą zajęcia ruchowo-taneczne z zumby dla dzieci. Nie zabraknie również specjalnego kącika zabaw dla najmłodszych.

Aktywności poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy i nauczyciele wychowania fizycznego, a jedynym wymogiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie odpowiedniego stroju oraz butów na przebranie.

Zapraszamy!

 

Zgoda rodzica na udział w „Feriach na sportowo”

Regulamin „Ferii na sportowo”

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.