Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie dotyczącym tworzenia stref kibicowania biegaczom na trasie Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim organizowanym w dniu 18 lutego 2018 roku. Można wygrać sprzęt sportowy o wartości od 500 do 2000 zł!

W konkursie mogą wziąć udział gdyńskie szkoły podstawowe, gimnazjalne i średnie. Realizacja Punktu Kibicowania powinna uwzględniać: muzykę,  transparenty, obecność koordynatora Punktu, sprzęt wspomagający np. instrumenty muzyczne czy „klaskacze”.

Zgłoszenia (wyłącznie w formie elektronicznej) należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w dniach od 29.01.2018 r. (od godz. 12:00) do 05.02.2018 r. (do godz. 12:00).

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybranych zostanie pierwszych dziesięć szkół, które podczas specjalnego spotkania z Organizatorem konkursu wylosują lokalizację dla swojego Punktu Kibicowania wzdłuż ulicy Świętojańskiej.

Podczas tegorocznego cyklu PKO GPX Gdyni planowane są także kolejne konkursy kibicowania, które odbędą się 13.05.2018 r. w czasie Biegu Europejskiego z PKO Bankiem Polskim oraz 11.11.2018 r. podczas Biegu Niepodległości z PKO Bankiem Polskim.

Regulamin Konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo poniżej.

Pobierz zip

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.