Zaprojektuj z nami przyszłą Mediatekę.

 

Zapraszamy naszych czytelników w wieku 25 – 45 lat do udziału w konsultacjach architektonicznych dotyczących budynku przyszłej Mediateki przy ul. Starowiejskiej 18.

Chcemy usłyszeć wasze pomysły, marzenia i oczekiwania dotyczące nowego wyglądu biblioteki. Wierzymy, że możemy się wiele nauczyć słuchając użytkowników.

Warsztaty będą prowadzone przez doświadczonego architekta, wysłuchamy uważnie każdego z uczestników – mówi dyrektor Biblioteki Gdynia, Natalia Gromow.

fot. Traffic Design, Wernisaż wystawy WZORY

Spotkanie rozpocznie się 11 września o godz. 10:00 wizją lokalną na ul. Starowiejskiej 18, następnie od godz. 11:00 do 17:00 w Infoboksie przy ul. Świętojańskiej 30 odbędzie się prezentacja, analiza oraz omówienie propozycji.

Zachęcamy do udziału, ponieważ pozostały dwa wolne miejsca – decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.