Najlepsze sklepu z zabawkami w trójmieście

Trójmiasto to policentryczny ośrodek metropolitalny powstały z trzech połączonych miast - Sopotu, Gdańska i Gdyni. Znajduje się w północnej części Polski i dla wielu ludzi jest kwintesencją letnich wakacji nad polskim morzem. Dla wielu turystów obowiązkowym punktem zwiedzania jest Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Muzeum Emigracji w Gdyni, Sopockie Molo czy piaszczyste plaże, które zwłaszcza latem są oblegane przez tysiące turystów. Trójmiasto może pochwalić się również niezwykle atrakcyjną ofertą dla najmłodszych. Znajdziemy całe mnóstwo sklepów z klockami i zabawkami w trójmieście, które dla dzieci są przecież ucieleśnieniem szcześcia.

Gdzie warto się wybrać? Oto kilka wybranych propozycji...  

Sklep Dami

W Gdyni przy ulicy Hutniczej 38 znajduje się sklep Dami. Zdecydowanie warto zajrzeć do tego sklepu. Bogaty asortyment i mnogość zabawek przeznaczonych zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci sprawia, że jest to miejsce, z którego żadne dziecko nie będzie chciało wyjść z własnej woli. Znajdziemy tutaj rewelacyjne zestawy klocków LEGO, urocze pluszaki, zabawki interaktywne i edukacyjne. Warto dodać, że za wizytą w tym sklepie przemawiają również stosunkowo niskie ceny. 

Sklep Świat Zabawek

Również w Gdyni, choć przy ulicy Świętojańskiej 12 znajduje się kolejny sklep powstały z myślą o spełnianiu marzeń najmłodszych. Świat Zabawek to miejsce, które ma szansę zachwycić dzieci w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach. Asortyment jest zróżnicowany i posegregowany tematycznie. Na regałach znajdują się zabawki od najlepszych światowych producentów. Znajdziemy tutaj pięknie wykonane lalki, gry planszowe, zabawkowe komputery, telefony czy zestawy kuchenne. Ogromny wybór powoduje, że tak naprawdę można tutaj spędzić wiele godzin. Sporym zainteresowaniem cieszą się oczywiście produkty duńskiego koncernu, zwłaszcza LEGO Policja w wersjach dla najmłodszych, jak i starszych konstruktorów. 

Popularny SMYK

Smyk - cały dla małych! to jeden z najlepszych sklepów zabawkowych w Polsce. W Trójmieście znajduje się między innymi w Galerii Klif Gdynia przy alei Zwycięstwa 256. Warto tutaj zajrzeć z naszymi pociechami. Dla każdego dziecka Smyk jest synonimem szczęścia, które objawia się tutaj przede wszystkim w postaci pożądanych zabawek. A wybór jest ogromny i skierowany do dzieci o bardzo różnych zainteresowaniach. Warto zwrócić uwagę na doskonale wykonane pluszaki, które szczególnie w oczach maluchów uchodzą za zabawki o największej wartości. 

Sklep Wojtek z klockami nowymi i używanymi

Sklep Wojtek Klocki Nowe i Używane znajduje się przy alei Legionów 2 w Gdańsku. To przede wszystkim doskonała propozycja dla fanów konstruowania. Miejsce z ogromnym asortymentem, w którym każdy pasjonat będzie mógł znaleźć nie tylko niezbędne elementy, ale również pełne zestawy. Zdecydowanie warto się tutaj wybrać, bo sklep odznacza się również stosunkowo niskimi cenami. Dla pasjonatów klocków LEGO jest to miejsce obowiązkowe. 

Unikatowe zabawki w Flying Tiger Copenhagen

W Sopocie przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 26 znajduje się Flying Tiger Copenhagen. Jest to sklep, który zdecydowanie wyróżnia się na tle wszystkich innych. Strategia marki opiera się na dostarczaniu unikatowych pod każdym względem zabawek w jak najlepszej jakości. Poza sekcją zabawkową znajdziemy tutaj również wyśmienite słodkie rarytasy oraz wiele funkcjonalnych akcesoriów. Zdecydowanie warto tutaj zajrzeć, bo jest to sklep skierowany zarówno do dzieci, jak i dorosłych. 

Największa baza klocków Lego w Polsce

Osoby poszukujące oryginalnych lub trudno dostępnych zestawów klocków LEGO powinny zajrzeć na stronę postawklocka.pl. To największa w Polsce baza klocków LEGO i miejsce zrzeszające pasjonatów z całego kraju. Można tutaj nie tylko kupować, ale również wymieniać zbędne klocki na inne. Warto dodać, że za podzielenie się własną opinią platofrma przewiduje wręczanie atrakcyjnych nagród. Zaletą są również zamieszczane regularnie recenzje dotyczące poszczególnych zestawów, które mogą ułatwić zadanie osobom mających jakiekolwiek wątpliwości. 

Trójmiasto