Policjanci z Chyloni zatrzymali 19-letniego mężczyznę, podejrzewanego o posiadanie środków odurzających. W trakcie interwencji funkcjonariusze znaleźli przy 19-latku susz roślinny. Mężczyzna oświadczył, że jest to marihuana. Zatrzymany jest przed zarzutami posiadania narkotyków, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Wczoraj około 22.00 przy ul. Leszczynki funkcjonariusze zatrzymali 19-letniego mieszkańca Gdyni, który miał przy sobie narkotyki. W chwili, gdy mężczyzna zauważył policjantów, zaczął nerwowo się zachowywać, schował coś do saszetki i przyspieszył kroku. Mundurowi wylegitymowali go i sprawdzili pod kątem posiadania środków odurzających. Okazało się, że 19-latek miał w saszetce susz roślinny, który według oświadczenia mężczyzny jest marihuaną. Policjanci przewieźli go do komisariatu, a po wykonaniu niezbędnych czynności 19-latek trafił do policyjnej celi.

Zatrzymany wkrótce usłyszy zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.