Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży głośnika. Do zdarzenia doszło we wrześniu 2022 r., a związek ze sprawą mogą mieć kobieta i mężczyzna, których wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osoby proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży głośnika. Do zdarzenia doszło 14 września 2022 roku w centrum handlowym przy Al. Zwycięstwa. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą mogą mieć kobieta i mężczyzna, których wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że kobieta ma długie, ciemne włosy. W dniu zdarzenia miała na sobie czarną, skórzaną kurtkę, ciemne jeansy, biało – czarne buty sportowe, na ramieniu przewieszoną białą torebkę.

Mężczyzna ma krótkie włosy, krótki zarost. W dniu zdarzenia miał na sobie bluzkę w czerwono – czarną kratę, ciemne spodnie, ciemne buty, na czole okulary przeciwsłoneczne. Mężczyzna prowadził spacerowy wózek koloru szarego.

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.