Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Karwinach poszukują 49-letniego Dariusza Wolskiego z Gdyni. Mężczyzna wyszedł dzisiaj ze swojego mieszkania i do tej pory nie wrócił. Istnieje obawa, że jego życie i zdrowie są zagrożone. Każdy kto widział mężczyznę ze zdjęcia lub wie, gdzie może przebywać, proszony jest o kontakt z Policją.

Dzisiaj około 19.30 do Komisariatu Policji w Gdyni – Karwinach przyszła kobieta i zgłosiła zaginięcie brata. Funkcjonariusze ustalili, że 49-latek wyszedł ze swojego mieszkania i do tej pory nie wrócił, ani nie skontaktował się z rodziną. Mężczyzna zostawił w domu rzeczy osobiste i telefon komórkowy. Istnieje obawa, że jego życie i zdrowie są zagrożone.

Policjanci przyjęli zgłoszenie, ustalili rysopis i od razu zaczęli szukać mężczyzny. W poszukiwaniach udział biorą służby kryminalne, prewencyjne, przewodnik z psem służbowym, funkcjonariusze z Komisariatu Wodnego Policji w Gdańsku, Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa (SAR), Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Poszukiwawcze Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Mężczyzna ma około 165 cm wzrostu, jest szczupły, ma krótkie, ciemne włosy i piwne oczy. Miał na sobie szare, dżinsowe spodnie, czerwony polar zamykany na zamek.

Wszystkie osoby, które widziały mężczyznę lub mogą wskazać miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni – Karwinach pod numer tel. 47 74 21 455 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.

  • Zdjęcie przedstawiające zaginionego mężczyznę.