Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

DLA DZIECI

Zapraszamy do wspólnej muzycznej zabawy w Konsulacie Kultury!

Artystyczny Klub Malucha to zajęcia muzyczne przeznaczone dla rodziców/opiekunów z dziećmi w wieku 0-2 lata. 

W trakcie zajęć dzieci poznają wiele piosenek, wierszyków, masażyków i tańców. Uczą się także grać na instrumentach perkusyjnych, rozwijają poczucie rytmu, wrażliwość muzyczną oraz – poprzez zabawę w grupie rówieśniczej – umiejętności społeczne.

Zajęcia są bezpłatne, ale ze względu na duże zainteresowanie, obowiązują zapisy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W mailu proszę podać wybraną godzinę, wiek oraz imię i nazwisko dziecka.

Zapisy prowadzimy w poniedziałki, od godz. 8:00, na zajęcia odbywające się w danym tygodniu.

Zajęcia prowadzi Katarzyna Laszkowska-Dwojakowska, absolwentka Pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim oraz Wokalistyki Jazzowej na Gdańskiej Akademii Muzycznej. Od 7 lat umuzykalnia dzieci i młodzież. Autorka projektu „Jazz dla ucha malucha”.


REGULAMIN ARTYSTYCZNEGO KLUBU MALUCHA
  1. Ze względu na dużą ilość chętnych, zapisy na zajęcia przyjmujemy wyłącznie mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od godziny 8.00 w poniedziałek, w tygodniu, w którym odbywają się zajęcia. Zgłoszenia wysłane przed godziną 8.00 nie będą brane pod uwagę przy zapisach.
  2. Osoby, które nie poinformują o nieobecności przed zajęciami, nie będą mogły brać udział w następnych zajęciach.
  3. Nie ma możliwości uczestnictwa w zajęciach bez zapisu.
  4. Na jedno zgłoszenie, może przypadać tylko jedna rodzina, maksymalnie dwoje dorosłych plus dwoje dzieci (większa ilość osób tylko z Kartą Dużej Rodziny).
  5. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 0-2. Prosimy nie zapisywać dzieci starszych.