Wynajem przestrzeni i wsparcie przedsiębiorców

Nowoczesny kompleks Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia jest idealnym miejscem do realizacji innowacyjnych projektów i organizacji szkoleń oraz konferencji.

W Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia (PPNT Gdynia) swoją siedzibę ma blisko 250 firm. Wspieramy przedsiębiorców z różnych branż, jak np. ochrona środowiska, marketing, robotyka czy wzornictwo i grafika. Jesteśmy również miejscem dla prężnie działających biznesów związanych z teleinformatyką oraz wszystkich innych powstających innowacyjnych projektów. Staramy się, by osoby pracujące na co dzień w PPNT Gdynia mogły wymieniać się między sobą wiedzą i doświadczeniem. Naszą misją jest nieustanne wspieranie inicjatyw działających w oparciu o szeroko rozumiane nowoczesne technologie.

Nasz obiekt działa od 2001 roku. Powstał z inicjatywy Miasta Gdyni oraz stowarzyszenia Pomorskie Centrum Technologii. W PPNT Gdynia nieustannie dążymy do rozwoju i dynamicznie podążamy za nowymi trendami. Dzięki naszej wyjątkowej parkowej społeczności napędzamy się wzajemnie do kreowania lepszej przyszłości. Wspólnie tworzymy zgrany zespół, który spotyka się na cyklicznych wydarzeniach organizowanych w Centrum Konferencyjnym. Dzięki takim spotkaniom lepiej się poznajemy, wymieniamy doświadczeniami, a co za tym idzie poprawiamy nasze wyniki i tworzymy coraz lepsze rozwiązania.

Nasza Strefa Startup wspiera studentów i młodych biznesmenów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w budowaniu marki. Będąc częścią społeczności PPNT Gdynia, zarówno doświadczeni specjaliści, jak i początkujący właściciele firm mogą korzystać z pomocy np. w zakresie wsparcia prawnego, czy informacji patentowej. Organizujemy spotkania z ekspertami, którzy są gotowi przygotować dla naszych Parkowiczów rozwiązania skrojone na miarę ich potrzeb. PPNT Gdynia tworzą firmy parkowe i coworkerzy. Zainteresowanym oferujemy profesjonalne pracownie, prototypownie i laboratoria.

W PPNT Gdynia posiadamy odpowiednie zaplecze do organizowania zarówno dużych konferencji, jak i kameralnych szkoleń. Z przestrzeni do spotkań mogą korzystać firmy posiadające tutaj swoje biura, a także firmy zewnętrzne. Doskonała lokalizacja naszego obiektu, dzięki bliskości SKM Gdynia Redłowo i niewielkiej odległości od stacji PKM Stadion, a także jednej z głównych arterii komunikacyjnych Gdyni, czyli alei Zwycięstwa, pozwala na bezproblemowy dojazd do Parku z dowolnego miejsca w Trójmieście. Dla wygody gości zmotoryzowanych oferujemy dwa parkingi: naziemny i podziemny, na trenie których możliwa jest płatność kartą i gotówką. Dojazd do nich prowadzi od al. Zwycięstwa lub ul. Stryjskiej.

Nowoczesny kompleks laboratoriów, biur i prototypowni Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia jest idealnym miejscem do realizacji innowacyjnych projektów. Wspieramy tych, którzy pragną dzielić się swoją wiedzą z innymi! Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej, która znajduje się pod adresem: https://ppnt.pl i kontaktu w celu wynajmu przestrzeni w PPNT Gdynia!