Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Chyloni poszukują sprawcy kradzieży roweru z hali garażowej, do której doszło, w dniu 03.07.2019 roku w Gdyni przy ul. M. C. Skłodowskiej. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

Policjanci z Komisariatu Policji w Chyloni poszukują sprawcy kradzieży roweru z hali garażowej, do której doszło, w dniu 03.07.2019 roku około godziny 10:30 w Gdyni przy ul. M. C. Skłodowskiej. Wizerunek sprawcy prezentowany jest na zdjęciach.

 

Rysopis mężczyzny:

- wiek około 35 lat,

- wzrost około 180 cm,

- normalnej budowy ciała,

- w trakcie popełnienia przestępstwa mężczyzna ubrany był w bluzę koloru czarnego z emblematem na prawym ramieniu koloru brązowego, spodni koloru zielonego z bocznymi kieszeniami, na głowie założona czapka z daszkiem koloru czerwonego.

 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę, którego wizerunek został utrwalony na nagraniu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Chyloni pod nr telefonu 58 66 21 355 lub na numer alarmowy 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.