Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży portfela, do której doszło, w dniu 13.05.2019 roku na terenie centrum handlowego mieszczącego się w Gdyni przy ul. Kazimierza Górskiego. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży portfela, do której doszło, w dniu 13.05.2019 roku na terenie centrum handlowego mieszczącego się w Gdyni przy ul. Kazimierza Górskiego. Wizerunek sprawcy prezentowany jest na zdjęciach.

Rysopis mężczyzny:

- wiek około 30 lat,

- posiadał założone okulary korekcyjne,

- w trakcie popełnienia przestępstwa mężczyzna ubrany był w kurtkę koloru zielono-grafitowego, czapkę z daszkiem koloru szarego z czerwonymi napisami, jeansy koloru granatowego.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę, której wizerunek został utrwalony na nagraniu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie pod nr telefonu 58 66 21 255 lub na numer alarmowy 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.