Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Do 4 marca uczestnicy Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim mogą oddać swoje głosy na szkołę, która ich zdaniem zorganizowała najlepszy doping na trasie. Obecnie w konkursie na „Mistrza Kibicowania” prowadzi SP nr 51. Placówki walczą nie tylko o zaszczytny tytuł, ale również atrakcyjne nagrody finansowe. 

Do premierowej odsłony zabawy zgłosiły się cztery placówki. Każda z nich otrzymała własną strefę kibicowania, znajdującą się wzdłuż ulicy Świętojańskiej. Od pomysłowości uczniów zależało, w jaki sposób zagospodarują wydzielony obszar, a także w jaki sposób będą wspierać biegaczy.

Po kilku dniach głosowania na czoło wysforowała się „pięćdziesiątka jedynka”, na drugim miejscu znajduje się SP 29, a trzecia jest Szkoła Podstawowa nr 17, której uczniowie jako „Wesoła Gromadka Kubusia Puchatka” dopingowali biegaczy przebrani za bohaterów bajek i zwierzęta. Poza podium znajduje się SP 44.

O triumfie w zabawie „Mistrz Kibicowania” zadecyduje liczba głosów oddanych przez zawodników biorących udział w Biegu Głównym na dystansie 10 km. Ankieta znajduje się w Profilu Zawodnika i można wziąć w niej udział do 4 marca. Dzień później ogłoszone zostaną oficjalne wyniki. Każdemu głosującemu przysługuje wyłącznie jeden głos.

Przypomnijmy, że zwycięska szkoła, oprócz zaszczytnego tytułu, otrzyma pamiątkowy puchar oraz nagrodę w wysokości 2000 zł na zakup sprzętu sportowego. Placówka, która zajmie drugie miejsce na ten sam cel otrzyma 1500 zł, trzecia – 1000 zł, a czwarta – 500 zł.

Poniżej prezentujemy stanowiska szkół: (kolejność: SP 17, SP 29, SP 44, SP 51)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.