Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Siedmioramienne trofeum, które po sezonie trafi do zwycięzcy PGNiG Superligi, w piątek pojawi się w Gdyni w ramach drugiej edycji Trophy Tour 2018. Nagrodę dla mistrza Polski będzie można podziwiać w sobotę od godz. 11:30 w hali GCS, gdzie odbędzie się trening otwarty szczypiornistów Spójni. Czynny udział w zajęciach może wziąć młodzież z rocznika 2006 i młodsi. 

W sezonie 2016/2017 trofeum pojawiało się w halach podczas meczów o dziką kartę. Wtedy kibice mogli zrobić sobie zdjęcie i przyjrzeć się pucharowi. W tym roku kluby PGNiG Superligi już w lutym rozpoczęły promocję Trophy Tour. Pierwszym przystankiem na drodze pucharu był Szczecin, a jego podróż po całej Polsce trwać będzie aż do meczów finałowych.

Trofeum jest integralną częścią całej idei PGNiG Superligi. Logotyp prezentuje uścisk siedmiu dłoni drużyny piki ręcznej ma odzwierciedlenie w trofeum, które posiada siedem ramion. Mistrz Polski zdobywa puchar przechodni, który co roku odbywa drogę po wszystkich halach drużyn najwyższej klasy rozgrywkowej. 

Efektowną nagrodę będzie można podziwiać w sobotę w hali Gdyńskiego Centrum Sportu przy ul. Olimpijskiej 5/9 podczas treningu otwartego szczypiornistów Spójni. Dla młodzieży z rocznika 2006 i mł. jest to szansa na wzięcie udział w zajęciach wraz z zawodnikami beniaminka PGNiG Superligi. Na ich podstawie w późniejszym terminie zostaną utworzone grupy młodzieżowe.

Podczas zajęć pokazowych prezentowane będą podstawy piłki ręcznej, ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz gry i zabawy. Osoby chętne proszone są o kontakt  na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.