Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Wojskowy Klub Sportowy „Flota” Gdynia zaprasza na dwudniowe wydarzenie jakie w najbliższy weekend odbędzie się w Akademickim Centrum Sportowym, Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni przy ulica Śmidowicza 69. Organizowana impreza w sobotą będzie miała charakter warsztatów sportowych multidyscyplinarnych obejmujących: lekką atletykę, judo, strzelectwo sportowe oraz tenis ziemny. Podczas tego dnia trenerzy z naszych poszczególnych sekcji przygotują szereg ciekawych ćwiczeń, gier oraz zabaw sportowych. Zaplanowane zostały również dla dzieci i rodziców atrakcje dodatkowe takie jak:

– spotkania ze sportowcami 

– testy sprawności fizycznej 

– zajęcia z neurofeedbacku przygotowane przez firmę Brain Plus 

– wystawa historycznych medali sportowych 

Niedziela będzie stała pod znakiem sportowej rywalizacji podczas turnieju „Gdynia Tenis Cup”. Do udziału zapraszamy dzieci w następujących kategoriach wiekowych: 

– niebieska – 5-7 lat  

– czerwona – 8 lat

– pomarańczowa – 9 lat

– zielona – 10 lat 

Organizowane  wydarzenie będzie zarówno stawiało na popularyzację aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego przez całe rodziny poprzez warsztaty z różnych dyscyplin sportowych jak i na sportową rywalizację podczas turnieju.

 

Zapraszamy

Sobota 16 grudnia, 10:00- 14:00

Niedziela 17 grudnia 16:00-19:00 

Akademickie Centrum Sportowe. Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, ul. Śmidowicza 69 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.