Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Pomorski Okręgowy Związek Biathlonu zaprasza na 19. Gdyński Maraton na Orientację ,,Spiros” który odbędzie się 9 i 10 marca na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Impreza skierowana jest zarówno do piechurów, jak i rowerzystów. Po 7 marca cena wpisowego wzrośnie.

Na uczestników imprezy będą czekały trasy: dzienne i nocne piesze, a także rowerowe. Każdą z nich można pokonać indywidualnie, ale również w grupach. Ich liczebność określona jest w regulaminie imprezy.  

Na trasy nocne (10 km, 20 km lub 30 km) będzie można wyruszyć w piątek od godz. 20:00. Śmiałkowie będą musieli zmierzyć się z pagórkowatym terenem Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W sobotę rano swoich sił na dystansach 21 km i 42 km spróbują rowerzyści. Dla początkujących natomiast przygotowano dzienną trasę pieszą liczącą 15 km i 6-kilometrową trasę turystyczną. 

Na mecie, na uczestników czekać będzie ciepły żurek oraz losowanie, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Po więcej informacji odsyłamy na stronę  www.biathlon.pomorskie.pl. Tam również prowadzone są zapisy. Do 7 marca obowiązują niższe ceny wpisowego. 

Baza imprezy dla uczestników zlokalizowana będzie w Szkole Podstawowej nr 16 przy ul.Chabrowej 43. „Spiros” odbędzie się pod honorowym patronatem prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.