Tenisista Wojskowego Klubu Sportowego „Flota” Gdynia Filip Pieczonka uzyskał w ostatnim czasie rewelacyjne wyniki na arenie międzynarodowej.

Filip Pieczonka, tenisista WKS „Flota” Gdynia został powołany do Kadry Narodowej Polskiego Związku Tenisa Ziemnego i już niedługo wystartuje w Mistrzostwach Europy U14. Młody tenisista jest obecnie sklasyfikowany na listach europejskich U14 na 25 miejscu. Jest to najwyższe miejsce wśród zawodników z Polski.

W połowie stycznia 2018 roku Filip Pieczonka wygrał w singlu i deblu dwa turnieje z cyklu Tennis Europe, które odbyły się na Litwie i w Estonii.

W ubiegłym roku podczas Gali Gdyńskiego Sportu Filip Pieczonka otrzymał statuetkę w kategorii Nadzieja Gdyńskiego Sportu 2016.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.