Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

DSC_8862Zapraszamy wszystkich miłośników aktywnej formy spędzania wolnego czasu, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej, na bezpłatne treningi zumby odbywające się w ramach Gdyńskiego Poruszenia.

Zumba to zajęcia dla wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę. W jesiennym programie Gdyńskiego Poruszenia można znaleźć zumbę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych oraz seniorów. Treningi odbywają się w salce fitness Gdyńskiego Centrum Sportu przy ul. Olimpijskiej 5/9.

Zumba to połączenie tańca, fitnessu i treningu wytrzymałościowego. Pozytywnie wpływa na poprawienie wydolności organizmu i pracę serca. Podczas godzinnych zajęć można spalić nawet kilkaset kalorii i uzupełnić poziom endorfin. Proste układy bazujące na salsie, merengue, sambie czy hip-hopie poprawiają kondycję fizyczną oraz koordynację ruchową i wprawiają w dobry nastrój każdego uczestnika.

Treningi zumby dla dorosłych odbywają się w środy o godz. 17:45. Na zumbę dla dzieci zapraszamy w soboty o godz. 9:30. Zajęcia zumby dla seniora rozpoczynają się w soboty o godz. 10:30.

Pamiętaj! Aktywność fizyczna jest jednym z najważniejszych czynników, które decydują o naszym zdrowiu.

Więcej informacji na stronie projektu [TUTAJ].


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.