Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Gdyńskie Poruszenie - ZumbaNiezależnie od wieku i sprawności fizycznej zapraszamy wszystkich miłośników aktywnej formy spędzania wolnego czasu na bezpłatne zajęcia w ramach Gdyńskiego Poruszenia.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do niedzieli w obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu przy ul. Olimpijskiej 5/9. W jesiennym programie Gdyńskiego Poruszenia dla dorosłych można znaleźć m.in.: pilates, zumbę, jogę czy nordic walking.

Ćwiczenia pilates odbywają się w poniedziałki o godz. 18:00 i 19:00. Pomagają skutecznie odciążyć kręgosłup i pracować nad dobrą postawą. Trenowanie pilatesu wpływa pozytywnie na ogólne zdrowie i samopoczucie ćwiczących dzięki czemu jest doskonałym remedium na stres i napięcie.

Joga to rozwiązanie dla poszukujących relaksu. Na zajęcia zapraszamy we wtorki o godz. 18:00 do hali lekkoatletycznej. Warto zabrać ze sobą matę do ćwiczeń.

Zumba to połączenie tańca, fitnessu i treningu wytrzymałościowego. Podczas godzinnych zajęć można spalić nawet kilkaset kalorii. Proste układy bazujące na salsie, merengue, sambie czy hip-hopie wprawią w dobry nastrój każdego uczestnika. Treningi odbywają się w środy o godz. 17:45 w sali fitness.

Nordic walking to zajęcia dla każdego. Wystarczy tylko punktualnie stawić się na zbiórkę w każdą środę o godz. 19:00 obok Contrast Cafe. Nie trzeba mieć swojego sprzętu. GCS umożliwia wypożyczenie kijków.

Pamiętaj! Aktywność fizyczna jest jednym z najważniejszych czynników, które decydują o naszym zdrowiu.

Więcej informacji na stronie projektu [TUTAJ].