Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

da7_cz.2Polska YMCA Ognisko w Gdyni zaprasza na przedświąteczny turniej „Dragons Arena”, który odbędzie się w sobotę 9 grudnia w hali sportowej Polska YMCA (ul. Żeromskiego 26).

Siódma edycja turnieju sportów walki, w którym jednocześnie wezmą udział trójmiejscy miłośnicy Kung Fu, karate, Taekwondo, Hapkido oraz Kickboxingu rozpocznie się o godz. 14:00. Nowością tej edycji są kategorie wiekowe nie tylko dla dzieci, ale również dla młodzieży i dorosłych!

W programie m.in.: konkurencje tradycyjnych i sportowych Form/Kata, bezpieczne pojedynki Softstick, oraz dynamiczny Tor sprawnościowy. W tym turnieju każdy może zdobyć nagrodę! Wystarczy wcześniej zgłosić swój udział przez Internet. Kolejną nowością będzie konkurencja „Formy/Kata z bronią”, która również kwalifikuje zwycięzców do konkurencji finałowej Grand Champion.

Dla publiczności wstęp wolny. Więcej informacji oraz formularz rejestracji zawodników znaleźć można na stronie internetowej wydarzenia [TUTAJ].


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.