Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Szukasz prezentu? Kup unikatowy kalendarz „Odważni dla Odważnych 2018″, który pomoże w walce z rakiem!

kalendarz Odważni dla odważnych

Każdego roku, w listopadzie w ramach kampanii społeczno-edukacyjnej „Odważni Wygrywają – profilaktyka raka jądra”, Fundacja „Gdyński Most Nadziei” przygotowuje specjalny kalendarz. w tym roku jego hasłem jest „Odważni dla Odważnych. Siła. Hart Ducha. Męskie decyzje”.

Jak informują autorzy: „Tegoroczne wydanie kalendarza jest jeszcze bardziej wyjątkowe. W jego powstanie zaangażowało się wiele osób, w tym, przede wszystkim komandosi elitarnej, Polskiej Jednostki Wojskowej – FORMOZA! Wewnątrz kalendarza można odnaleźć 12 unikatowych, spektakularnie wyglądających zdjęć, prezentujących żołnierzy w akcji – zarówno lądowej, powietrznej jak i morskiej.”

Zachęcają, aby kalendarz zawisł na cały przyszły rok w Państwa mieszkaniach czy biurach.

kalendarz Odważni dla odważnych 3

Kalendarz to dobry pomysł na elegancki, świąteczny prezent, z przesłaniem.

Jak zamówić kalendarz?

Prosto! Wystarczy wysłać informację o chęci zakupu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt kalendarza to 69 zł (89 zł z wysyłką).

Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na realizację pierwszego, Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego – Profilaktyka Raka Jądra 2018, dedykowanego uczniom szkół ponadpodstawowych.

kalendarz Odważni dla odważnych 2

Więcej na www.odwazni.com oraz facebook.com/OdwazniWygrywaja.

*Odważni Wygrywają – profilaktyka raka jadra, to ogólnopolska kampania edukacyjna, zainicjowana w 2009 roku przez Fundację „Gdyński Most Nadziei”. Celem kampanii jest promocja profilaktyki oraz nauka męskiego samobadania, jako najskuteczniejszej metody wykrywania zmian w jądrach. Rak jądra jest najczęściej diagnozowanym nowotworem w grupie mężczyzn między 17 a 35 rokiem życia, jednocześnie, przy wczesnym wykryciu, jego wyleczalność sięga nawet 100 %.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.