pacemakerzyW tegorocznym cyklu PKO Grand Prix Gdyni wspieramy zawodników chcących przebiec dystans w założonym tempie. W poprawnym oszacowaniu własnych możliwości i postawieniu sobie nowego celu pomagają startującym Pacemakerzy.

AKTUALIZACJA

Zawodnicy, którzy zgłosili się na strefę 50′ otrzymają w poniedziałek 16 października odpowiedzi. Rekrutacja na tę strefę została zakończona. Wciąż poszukujemy zawodników do poprowadzenia grupy 40′.

Na ostatni w tym roku start – Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim – potrzebujemy trzech osób, które uzupełnią skład naszych pacemakerów! Szukamy wciąż osób na strefy: 40′ (jedna osoba) i 50′ (dwie osoby).

Może Ty podejmiesz wyzwanie prowadzenia grupy biegaczy na określony czas? Niezbędne są przewidywalna dyspozycja sportowa oraz dobre czucie tempa.

Pacemaker to poważna funkcja. Osoba, która podejmie się tego wyzwania, bierze odpowiedzialność za wynik wielu zawodników. Na jego barkach, a właściwie: w jego nogach, spoczywa los biegaczy i ich marzeń.

Każdy z pacemakerów ma zapewniony: • bezpłatny udział w biegu, • dedykowaną koszulkę, • sportowe gadżety, • podziw i wdzięczność wszystkich biegaczy.

Kandydatów prosimy o przesłanie wniosków na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie należy wpisać „PACEMAKER + nazwa biegu”, a w treści zawrzeć następujące informacje:

1. Imię i nazwisko, 2. Listę ukończonych zawodów w dwóch ostatnich latach z datą i uzyskanym czasem, 3. Propozycję grupy do poprowadzenia, 4. Wskazanie startu(ów), w których możesz pełnić funkcję pacemakera.

Uwaga! 11 listopada odbędzie się ostatni tegoroczny start PKO Grand Prix Gdyni – Bieg Niepodległości! Tańsza rejestracja tylko do 23 października! Zapisz się już dziś!