Biegowi Wariaci_plakatPodejmij wyzwanie z Wariatami. Stań na starcie biegu mającego na celu zebranie środków na koncentratory tlenu dla gdyńskiego Hospicjum.

Amatorska drużyna sportowa „Biegowi Wariaci” z okazji drugiej rocznicy swojego istnienia zaprasza do udziału w niezwykłym nocnym półmaratonie na rzecz gdyńskiego Hospicjum im. św. Wawrzyńca.

„Nocna Połówka na Wariata” odbędzie się w piątek 27 października, o godz. 20:00 na dystansie pół maratońskim ( ok 21,097 km). Trasa biegu będzie składała się z dwóch pętli po ok 10 km. Limit na pokonanie pierwszego okrążenia wynosić będzie 90 min. Trasa będzie wiodła przez malownicze chylońskie lasy, w których nie brakuje licznych podbiegów oraz terenów o ograniczonym dostępie dla osób niepełnosprawnych.

„Nocna Połówka na Wariata” to bieg drużynowy. Drużynę stanowią dwie osoby, które po wpisaniu na listę startową biegu otrzymają ten sam numer startowy.

Rywalizacja drużyn będzie polegała na pokonaniu trasy biegu przez dwóch uczestników tworzących jedną drużynę w czasie różniącym się max. o 5 sek.

Zawodnicy tworzący jedną drużynę zobowiązani są do posiadania sprawnych lampek czołowych oraz naładowanego telefonu komórkowego.

Wszystkie pieniądze z opłat startowych zostaną przeznaczone na zakup trzech koncentratorów tlenu dla gdyńskiego Hospicjum. Kwota, którą planują zebrać organizatorzy akcji to ponad 6600 zł.

Więcej informacji oraz zapisy: [TUTAJ].


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.