Rozpoczęła się sprzedaż akredytacji na 49. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych
Od wtorku, 9 lipca, miłośnicy kina będą mogli zakupić akredytacje na 49. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 23-28 września, jak co roku przyciągnie przedstawicieli branży filmowej, mediów oraz kinomanów.

Rodzaje akredytacji i ich dostępność

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych oferuje trzy rodzaje akredytacji: branżową, medialną oraz obserwatora. Akredytacje te można nabywać od 9 lipca, a ich koszt wynosi 550 zł. Zakupu można dokonać na stronie internetowej festiwalu. Warto zaznaczyć, że liczba dostępnych akredytacji jest ograniczona, co podkreśla ekskluzywność tego wydarzenia.

Specjalne zniżki dla studentów szkół filmowych

Organizatorzy festiwalu nie zapomnieli o młodych adeptach sztuki filmowej. Studenci polskich szkół filmowych, które współpracują z festiwalem, mogą liczyć na atrakcyjne zniżki. Akredytacja branżowa dla studentów kosztuje jedynie 220 zł, pod warunkiem posiadania ważnej legitymacji studenckiej. To doskonała okazja dla młodych twórców, aby zyskać dostęp do bogatego programu festiwalu.

Korzyści płynące z posiadania akredytacji

Akredytacja uprawnia do wielu przywilejów. Posiadacze akredytacji mogą uczestniczyć we wszystkich pokazach filmowych, ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rezerwacji online. Dodatkowo, uczestnicy otrzymają pakiet festiwalowy zawierający materiały związane z wydarzeniem. Akredytacja umożliwia także udział w wydarzeniach towarzyszących, z wyłączeniem imprez zamkniętych, na które obowiązują osobne zaproszenia.

Osoby posiadające akredytacje branżowe i medialne mogą rezerwować miejsca na pokazy i konferencje prasowe oraz uczestniczyć w wydarzeniach Gdynia Industry. Akredytacja obserwatora daje możliwość udziału w tych wydarzeniach tylko w przypadku dostępności miejsc.

Informacje o sprzedaży karnetów i biletów

Oprócz akredytacji, festiwal oferuje również sprzedaż karnetów oraz biletów na pojedyncze seanse. Sprzedaż karnetów rozpocznie się w sierpniu, natomiast bilety na pojedyncze pokazy będą dostępne od września. Jest to świetna alternatywa dla osób, które nie zdecydują się na zakup akredytacji, ale chcą uczestniczyć w wybranych wydarzeniach festiwalowych.

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni to jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce, które co roku przyciąga zarówno twórców filmowych, jak i szeroką publiczność. Nie przegap okazji, aby stać się częścią tego wyjątkowego święta polskiego kina!


Opierając się na: Urząd Miasta Gdynia