Magiczna podróż przez musicale z SING-off VOL.2 w Gdyńskim Centrum Kultury
Przygotujcie się na wieczór pełen muzycznych emocji! Już 22 czerwca 2024 roku w Konsulacie Kultury odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – SING-off VOL.2: MUSICALE! To niepowtarzalna okazja, by zanurzyć się w świat musicali i bajkowych melodii, które kochają zarówno dzieci, jak i dorośli.
  1. Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca 2024 roku.
  2. Miejscem koncertu będzie Konsulat Kultury w Gdyni.
  3. Bilety w cenie 30 zł dostępne u organizatora.
  4. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez media społecznościowe.

Po sukcesie pierwszego koncertu z serii SING-OFF oraz wzruszającym koncercie świątecznym, organizatorzy przygotowali dla nas kolejną muzyczną ucztę. Tym razem tematem przewodnim będą musicale, które przeniosą nas w magiczny świat pełen emocji i niezapomnianych melodii.

Wieczór będzie obfitował w unikatowe wykonania utworów z kultowych musicali, które z pewnością rozbudzą wyobraźnię i wypełnią serca radością. W programie znajdą się również ulubione piosenki z bajek, które zachwycą zarówno młodszych, jak i starszych widzów.

Wydarzenie odbędzie się w Konsulacie Kultury, mieszczącym się przy ulicy Jana z Kolna 25 w Gdyni. Bilety w cenie 30 zł można nabyć bezpośrednio u organizatora, kontaktując się mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez wiadomość na Facebooku czy Instagramie.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do dołączenia do "SING-owej" rodziny i wspólnego przeżycia tego niezapomnianego wieczoru pełnego śpiewu, uśmiechu i wzruszeń. Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji, by wziąć udział w SING-off VOL.2: MUSICALE!


Opierając się na: Gdyńskie Centrum Kultury