Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Depilacja laserowa Thunder MT — efekty Cię zachwycą

Depilacja laserowa skutecznie wypiera tradycyjne sposoby redukcji niechcianego owłosienia. Nie wiesz, jaki system laserowy wybrać? Epilacja laserem Thunder MT firmy Quanta System to najlepsza metoda permanentnego usuwania włosów z dowolnej partii ciała. Sprawdź, w czym tkwi sekret działania tej innowacyjnej technologii.

Depilacja laserem Thunder MT — co musisz wiedzieć o tym urządzeniu?

Laser Thunder MT jest prawdziwą dumą firmy Quanta System. To nowoczesne urządzenie przeznaczone do depilacji laserowej wyróżnia się na tle konkurencji bardzo szybką, precyzyjną pracą przy zachowaniu maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Thunder MT to niekwestionowany lider wśród laserów do depilacji ciała, góruje nad systemami starszej generacji. Sekret jego działania to zasługa opatentowanej Mixed Technology. Urządzenie łączy zalety:

 • lasera aleksandrytowego (długość fali 755 nm),
 • lasera neodymowo–yagowego (długość fali 1064 nm).

Podczas pracy laser niszczy macierz włosa (będącego nawet we wczesnej fazie anagenu) wraz z cebulką! Połączenie dwóch długości fal daje spektakularne efekty.

Jeśli przed skorzystaniem z depilacji laserowej nóg, bikini, pach czy innej części ciała powstrzymuje Cię strach przed bólem — wiedz, że epilacja laserem Thunder MT nie jest bolesna. Wszystko to możliwe jest dzięki zintegrowanemu systemowi chłodzenia SKIN CRYO. Ile trwa jedna sesja depilacji laserowej? W zależności od opracowywanej partii ciała może to być od kilku do kilkunastu minut. Zwykle wymagane są co najmniej 4 zabiegi, aby pozbyć się problemu niechcianego owłosienia (często jest to 6-8 sesji).

Depilacja laserowa ciała Thunder MT — zalety i efekty zabiegu

Depilacja laserowa Thunder MT to najlepszy sposób na zniwelowanie niepożądanego owłosienia z dowolnego obszaru ciała. Poddając się laseroterapii, nie będziesz musiała tracić czasu na golenie ciała maszynką, czy bolesną depilację plastrami z woskiem.

Epilacja laserowa z użyciem urządzenia Thunder MT:

 • pozwala cieszyć się perfekcyjnie gładką skórą,
 • usuwa włoski również z trudno dostępnych miejsc,
 • jest praktycznie bezbolesną procedurą,
 • daje długotrwałe rezultaty,
 • nie powoduje poparzeń skóry,
 • redukuje również jasne włoski,
 • nie wymaga rekonwalescencji,
 • może być przeprowadzana o każdej porze roku.

Ten bezpieczny laser depilacyjny usuwa każdy typ włosków, bez względu na kolor skóry pacjentki. Jest szczególnie polecany posiadaczkom jasnego i bardzo jasnego owłosienia o cienkiej strukturze.

Warto dodać, że zanim kosmetolog przeprowadzi zabieg, podczas wstępnej konsultacji informuje pacjentkę o przeciwwskazaniach, przebiegu terapii, poznaje jej oczekiwania odnośnie efektów.

Dla kogo przeznaczona jest depilacja laserowa?

Depilacja laserowa Thunder MT powstała z myślą o wszystkich kobietach, które chcą uzyskać aksamitnie gładką skórę obszaru:

 • twarzy,
 • rąk,
 • nóg,
 • brzucha,
 • stref intymnych.

Wskazaniem do epilacji laserowej jest nawracające zapalenie mieszków włosowych, częste podrażnienia skóry po goleniu, wrastające, jasne włoski. Laseroterapia jest dedykowana dla pań, które chcą czuć się atrakcyjnie i zadbać o siebie bez konieczności wykonywania czasochłonnej depilacji domowymi sposobami. To zabieg adresowany dla zwolenniczek zabiegów medycyny estetycznej, które pragną iść z duchem czasu.

Gdzie wykonać zabieg epilacji laserowej Thunder MT? To miejsce dla Ciebie!

Zabiegi depilacji laserowej Thunder MT są dostępne m.in. w warszawskiej Klinice Miracki. Nad całą procedurą zabiegową czuwają doświadczeni i wykwalifikowani eksperci, którzy korzystają z nowoczesnego sprzętu i dbają o maksymalny komfort pacjentek podczas zabiegu. Jeśli masz dość codziennej depilacji ciała maszynką lub zmagasz się z wrastającymi włoskami po użyciu depilatora — depilacja laserowa Thunder MT to coś dla Ciebie.

Szczegółowe informacje na temat epilacji, w tym cennik zabiegowy znajdziesz na stronie: www.klinikamiracki.pl. Sprawdź już teraz, co mogą dla Ciebie zrobić specjaliści medycyny estetycznej!

MT: Depilacja laserowa Thunder MT I Klinika Miracki Warszawa

MO: Depilacja laserowa Thunder MT pozwala usunąć niechciane owłosienie z każdej partii ciała. Umów się na konsultację w Klinice Miracki w Warszawie!