Śpiewające Brzdące: Lisek i Przyjaciele w Gdyni

Grafika promocyjna wydarzenia Śpiewające Brzdące: Lisek i Przyjaciele w Gdyni

W Gdyni szykuje się kolorowa, muzyczna przygoda dla najmłodszych Śpiewające Brzdące: Lisek i Przyjaciele to koncert pełen znanych piosenek, tańca, wspólnego śpiewania i wesołej interakcji z dziećmi. Na scenie pojawi się Lisek Łakomczuszek i jego przyjaciele, więc to świetna okazja, żeby maluchy spotkały ulubione postacie na żywo i spędziły czas w rytmie zabawy.

Szczegóły wydarzenia: Śpiewające Brzdące w Gdyni

  • Kiedy: 8 listopada 2026 r. (niedziela), godz. 14:00
  • Gdzie: Sala Koncertowa Rotterdamska 9, Gdynia
  • Bilety i wejściówki: w dostępnych informacjach nie podano ceny ani szczegółów zakupu biletów

Czego spodziewać się po koncercie?

To wydarzenie łączy muzykę z ruchem i dobrą zabawą, więc dzieci nie będą tylko słuchać, ale też aktywnie uczestniczyć w koncercie W programie mają pojawić się dobrze znane utwory, takie jak „Lisek Łakomczuszek”, „Mopsik Klopsik” czy „Idą Kaczuszki”, a całość ma być utrzymana w lekkiej, radosnej atmosferze.

Taki koncert może szczególnie spodobać się przedszkolakom i młodszym dzieciom, ale też rodzicom, którzy znają piosenki Śpiewających Brzdąców z domowych odsłuchów. To propozycja na rodzinne popołudnie, w którym łatwo połączyć zabawę z muzyką i wspólnym spędzaniem czasu

Link do wydarzenia na Facebooku