Najnowsze oferty pracy w Gdyni – zapraszamy do przeglądania

Gdynia to miasto położone nad Morzem Bałtyckim. Miasto wraz z Gdańskiem i Sopotem wchodzi w skład Trójmiasta. Jeżeli szukasz pracy w Gdyni, mamy dla Ciebie dobre wiadomości. W naszym serwisie dostępne są ciekawe oferty pracy w tym mieście. Możesz podjąć zatrudnienie jako technik dentystyczny, operator walca drogowego, czy agent celny. Zachęcamy do codziennego przeglądania naszych ofert pracy w Gdyni.

Dużo ofert zatrudnienia dla techników farmaceutycznych

Technik farmaceutyczny to specjalista, który znajduje zatrudnienie w aptekach, hurtowniach farmaceutycznych, stacjach sanitarno-epidemiologicznych, laboratoriach, zakładach kosmetycznych lub farmaceutycznych, a nawet w sklepach zielarskich. Do jego zadań należy sporządzanie niektórych produktów leczniczych, wyrobów medycznych (odbywa się to pod ścisłą kontrolą magistra farmacji), przygotowywanie gotowych leków do sprzedaży, obsługa klientów w aptekach. Żeby rozpocząć pracę na stanowisku technika farmaceutycznego konieczne jest wykształcenie kierunkowe (dwuletnia szkoła policealna). Jako, że uprawnienia technika farmaceutycznego są znacznie węższe niż ma to miejsce w przypadku magistra farmacji, jego zarobki są również odpowiednio niższe (na początku kariery zazwyczaj nie przekraczają najniższej krajowej). Oferty znajdziesz tutaj

Dużo ofert dla operatorów walców drogowych

Operator walca drogowego to pracownik odpowiedzialny za kompleksową obsługę tej maszyny. Do jego obowiązków należy między innymi przygotowanie walca do pracy w różnych warunkach, organizacja stanowiska pracy, obsługa techniczna maszyny, wykonywanie zleconych zadań samodzielnie lub we współpracy z innymi maszynami budowlanymi, konserwacja walca drogowego. Żeby podjąć pracę na tym stanowisku konieczne jest posiadanie uprawnień na obsługę walca drogowego. Na tym stanowisku liczy się także dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna. Zarobki operatora walca drogowego mogą być bardzo zróżnicowane (zależy to od firmy, która go zatrudnia). Często przekraczają one średnią krajową.

Możliwość podjęcia pracy jako agent celny

Pracownik zatrudniony na stanowisku agenta celnego pełni funkcję pośrednika pomiędzy urzędem celnym a pracownikami zajmującymi się obrotem towaru za granicą. Do zadań agentów celnych należy przeprowadzanie odpraw celnych, kontrolowanie, czy przewożony przez granicę towar jest legalny, sprawdzanie dokumentów osób zamierzających przekroczyć granicę, prowadzenia magazynu, współpraca z agencją celną, kontrola przesyłek, sporządzanie zgłoszeń celnych. Agenci celni mogą liczyć na zatrudnienie między innymi w agencjach celnych, czy w firmach transportowo-spedycyjnych. Wykonują oni pracę biurową, a także podejmują działania w terenie. Kandydat na agenta celnego nie może być karany, musi korzystać z pełni praw publicznych. Pracodawcy często wymagają od niego posiadania wykształcenia wyższego (na przykład na kierunku prawo, ekonomia, czy kierunkach technicznych).