Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Śródmieściu prowadzą czynności w dwóch sprawach o dokonanie szeregu nieautoryzowanych transakcji kartami płatniczymi. Do zdarzeń doszło w sierpniu br., a związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osoby proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni - Śródmieściu prowadzą czynności w dwóch sprawach o dokonania nieautoryzowanych transakcji kartami płatniczymi. Do zdarzeń doszło w sierpniu 2021 roku. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawami mogą mieć mężczyźni, których wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że pierwszy mężczyzna jest w wieku około 25-30 lat, wzrostu 180 cm. W dniu zdarzenia miał na sobie bluzę w paski z kapturem, a na głowie czapkę z daszkiem w kolorze moro.
Drugi mężczyzna jest w wieku około 25-30 lat, wzrostu 180 cm. W dniu zdarzenia miał na sobie jasną kurtkę z kapturem, czapkę z daszkiem, a na twarzy maseczkę. Przy sobie miał też plecak. Mężczyni działali razem.

Trzeci mężczyzna jest w wieku około 50-55 lat, wzrostu 180cm, ma krótkie włosy, zarost na twarzy. W dniu zdarzenia ubrany był w czarną kurtkę, czarny sweter, czarne spodnie i granatowe buty.

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Śródmieściu pod nr tel. 47-74-21-155 (dyżurny komisariatu), lub na numer alarmowy 112.