Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum. Do zdarzenia doszło w maju br., a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum. Do zdarzenia doszło w maju 2021 roku w jednym ze sklepów w centrum handlowym. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że mężczyzna ma około 30-40 lat, jest wysoki, szczupły, ma czarne włosy. W dniu zdarzenia miał na sobie szarą bluzę z długim rękawem, krótkie, szare spodenki z białym lampasem z boku, sportowe buty koloru czarnego, na czole okulary przeciwsłoneczne i na twarzy czarną maseczkę.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny komisariatu) lub na numer alarmowy 112.

  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę, znajdującego się w sklepie
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę, znajdującego się w sklepie