Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie usiłowania kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło w maju br., a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie usiłowania kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło w maju 2021 roku. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że mężczyzna ma około 40 lat, jest wysoki, otyły, ogolony na łyso. W dniu zdarzenia miał na sobie granatową, pikowaną kurtkę z czerwonymi lamówkami i czerwonym zamkiem, niebieskie spodnie dresowe, niebieskie buty znanej marki, na głowie czarną czapkę z daszkiem, a na pasie przewieszoną saszetkę koloru zielonego.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny komisariatu) lub na numer alarmowy 112.

  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę na tle roweru
    Gdynia. Poszukujemy mężczyzny, który może mieć związek z usiłowaniem kradzieży roweru1
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę sprowadzającego rower po schodach
    Gdynia. Poszukujemy mężczyzny, który może mieć związek z usiłowaniem kradzieży roweru2