Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Eko Architektura - niepowtarzalne drewniane domki całoroczne

Eko Architektura to nowoczesna firma, która projektuje i wykonuje wysokiej jakości budynki z wykorzystaniem zabudowy drewnianej. Doświadczenie i renomę zdobyła dzięki krótkiemu czasowi produkcji, która charakteryzuje się wysoką jakością, zapewniając przy tym najlepszą cenę na rynku. Nowoczesne rozwiązania naukowe pozwalają na montaż solidnej konstrukcji w bardzo krótkim czasie, przy dostosowaniu nawet do najwyższych wymagań. Prezes firmy Przemysław Balcewicz opowie nam więcej o koncepcji firmy i perspektywach na przyszłość dla rynku obróbki drewna.

Dz: Eko Architektura oddaje rynek budownictwa drewnianego. Skąd takie uznanie dla firmy?

PB: Postęp i nowoczesność to główne idee firmy. Eko Architektura to przede wszystkim doświadczeni specjaliści, którzy nie tylko pracują w swojej dziedzinie, ale potrafią również zrozumieć i zaspokoić potrzeby klientów. Ponad dziesięcioletnia praca na rynku w pewnym stopniu stwarza warunki dla firmy, która w tym rozumieniu cieszy się pozytywnymi opiniami klientów. Powodem jest niewątpliwie różnorodność usług przez nas oferowanych w architekturze budowli drewnianych. Drewniane domki całoroczne to projekty, które są co prawda często wykonywane, ale wynika to z potrzeb naszych klientów i całkowitego polegania na naszych projektantach i wykonawcach. Ponadto usługi Eko Architektury rozszerzają się również o budowę domków letniskowych i ogrodowych, garaży, saun, altan i wielu innych projektów drewnianych. Jesteśmy także otwarci na indywidualne potrzeby każdego klienta, podejmując wszelkie starania, by końcowy efekt jak najbardziej dopasowywał się do wspólnie ustalonych poprawek. Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla naszych klientów, pytamy ich i regularnie się z nimi zgadzamy. 

Dz: Jak wygląda budowa drewnianego domku całorocznego? Czy to złożony proces?

PB: Sam proces budowy domu nie jest trudny. W przypadku problemu klient zawsze ma możliwość konsultacji z profesjonalistami, którzy w razie potrzeby poprowadzą go krok po kroku. Jednak sama konstrukcja jest bardzo prosta, a dzięki naszej przejrzystej instrukcji sam montaż będzie bardzo prosty. Taką konstrukcję można postawić w dwie osoby, a nawet samodzielnie. Stawianie drewnianego domku całorocznego nie wymaga specjalistycznych urządzeń ani ciężkiego sprzętu budowlanego. Można to zrobić przy użyciu podstawowych narzędzi, który większość z nas posiada w garażu czy skrytce. Wszystkie wymiary i schematy są zawarte w instrukcji, z przejrzystą procedurą instalacji. Zawsze powtarzam jednak, że nasi wykwalifikowani specjaliści służą pomocą w każdej sytuacji, niezależnie od przyczyny.

Dz: Często mówi się o pozytywnym wpływie drewna na nasze życie. Co Pan Dyrektor powie, jako ekspert?

PB: Nie ma wątpliwości, że to prawda, ponieważ nasze drewniane domki całoroczne są zdrowe. Drewno ze swej natury działa uspokajająco, pomaga zwalczać stres i niepokój, a także jest dobrym rozwiązaniem dla osób podatnych na alergię. Produkty drzewne takie jak drewno zawierają oleje, które działają kojąco na nasz organizm, poprawiając jednocześnie komfort i ułatwiając relaks. Układ oddechowy w pomieszczeniu drewnianym działa w zupełnie inny sposób, ze względu na odpowiednią wilgotność powietrza przy jednoczesnym utrzymaniu komfortowej temperatury pomieszczenia. To nie przypadek, że wiele nadmorskich i górskich schronisk jest zbudowanych z tego materiału. Nasi klienci sami mówią, że największy spokój czują w drewnianych domach. Eko Architektura to nie tylko projektowanie i budowa, ale także ekologia i lepsza jakość życia naszych klientów.

Nasze domki dostępne są również we Francji:

Chalet PRO

187 route de la Féclaz, 73230 ST ALBAN LEYSSE

tel. 04 85 44 00 20

https://chaletpro.fr/Produits/chalets-habitables-maisons