Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Kto stworzy profesjonalną stronę internetową dla firmy?

Wiele firm przenosi swój interes do sieci – sklepy internetowe, strony www i profile w serwisach społecznościowych należące do firm nikogo już dzisiaj nie dziwią. Walka konkurencyjna między przedsiębiorstwami również przenosi się do internetu. Wcześniej czy później praktycznie każda firma musi stanąć przed istotnym pytaniem – komu zlecić przygotowanie profesjonalnej strony internetowej? W tym artykule pojawią się podpowiedzi, które pozwolą lepiej zrozumieć istotę tego problemu i znaleźć jego rozwiązanie.

Nie tylko strona www

Na rynku usług internetowych działa wiele firm, które oferują zarówno stworzenie strony internetowej, jak i inne usługi z tym związane. Sama strona internetowa to nie wszystko. Musimy zadbać jeszcze o odpowiedni hosting, o test strony, o zakup domeny i inne tego typu sprawy. Warto więc postawić na ofertę firmy, która zajmuje się kompleksowo tego typu działaniami. Agencja marketingowa 48 Media pomoże w wyborze najbardziej optymalnej witryny dla firmy oraz zadba o kwestie techniczne, ale także może zatroszczyć się o jej właściwą promocję w internecie, uwzględniając pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. Należy zdawać sobie sprawę z tego, że samo stworzenie strony internetowej to nie wszystko – musimy zadbać o uzupełnienie jej treści, aby umożliwić odpowiednią identyfikację przez robota wyszukiwarki Google. Tylko dzięki takim działaniom będzie można powiedzieć, że jest to właściwa wizytówka naszej firmy w internecie.

Portfolio wyznacznikiem jakości

Zanim zdecydujemy się podpisać umowę z agencją marketingową, której specjalizacją jest tworzenie stron www należy koniecznie sprawdzić jej portfolio. Może znajdziemy tam coś co nas zainteresuje i w ten sposób będziemy w stanie podjąć lepszą decyzję o tym jak powinna wyglądać nasza przyszła strona www. Przy sprawdzaniu stron z portfolio warto zobaczyć to w jaki sposób dopasowują się one do urządzeń mobilnych. Fakty są takie, że praktycznie połowa internautów korzysta ze swoich smartfonów i innych urządzeń z małym ekranem do przeglądania witryn w internecie. Jeśli strona internetowa jest czytelna również na urządzeniach mobilnych to będzie to znak, że strony internetowe stworzone przez taką firmę dostosowane są także do małych rozdzielczości. Jeśli chcemy kompleksowo sprawdzić stworzone przez daną firmę strony www można skorzystać z przeróżnych dostępnych w sieci bezpłatnych narzędzi, które podadzą nam statystyki odnośnie czasu ładowania strony, błędów programistycznych lub dopasowania witryny do standardów wyszukiwarki Google.