Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Szorowarki do podłóg to niezbędny element wyposażenia w zakładach produkcyjnych, halach magazynowych i szeroko rozumianych przestrzeniach przemysłowych. Dzięki tym maszynom można zaprowadzić w tych miejscach porządek w bardzo szybkim tempie. Co więcej, efekty działań urządzeń sprzątających tego typu są niezwykle satysfakcjonujące. Nie trudno jednak zorientować się, że zakup automatu szorującego wiąże się z koniecznością poczynienia dość znaczącej inwestycji finansowej. W związku z tym faktem, wielu konsumentów zastanawia się nad tym, jak zaoszczędzić na produkcie, jakim jest szorowarka do podłóg. Wypożyczalnia i odkupienie używanego sprzętu to jedne z najczęstszych propozycji.

Szorowarki do podłóg — używane, nowe czy z wypożyczalni?

Warto jednak zastanowić się nad tym, czy takie przedsięwzięcie jest opłacalne. Pamiętajmy, że szorowarka to zakup na lata, który prędzej czy później się zwróci. W przypadku korzystania z oferty wypożyczalni opłacamy możliwość korzystania z maszyny, ale ostatecznie i tak musimy ją zwrócić. Z kolei kupno używanego urządzenia najczęściej wiąże się z brakiem gwarancji, co z kolei może narażać kupującego na konieczność poniesienia kosztów ewentualnej naprawy z własnych środków. Pozostaje zatem pytanie o to, czy warto rezygnować z zakupu nowych szorowarek jednotarczowych?

Szorowarki do podłóg — nowy sprzęt z oferty renomowanej firmy

Firma Hako to niemiecki producent szorowarek do podłóg. Marka istnieje na rynku od 20 lat, w których trakcie udało jej się zaskarbić sobie sympatię klientów w ponad sześćdziesięciu państwach na terenie wszystkich kontynentów. Zakup nowych sprzętów od Hako jest równoznaczny z otrzymaniem gwarancji niezawodności i doskonałej jakości. Warta uwagi jest również nad wyraz rozwinięta sieć serwisowa firmy.

Dzięki niej zażegnanie ewentualnych problemów staje się jedynie formalnością. Profesjonalne urządzenia do mycia podłóg nigdy nie są tanie, ale biorąc pod uwagę czas, przez jaki będą one służyć użytkownikom, inwestycja tego typu zaczyna być w widoczny sposób opłacalna. Nowe sprzęty zawsze stanowią bezpieczniejszą opcję, od używanych maszyn lub tych pochodzących z wypożyczalni. Oszczędności wynikające z zastosowania podobnych rozwiązań zazwyczaj są złudne, ponieważ pierwsze koszty związane z naprawą szorowarek pojawiają się zwykle bardzo szybko.

Czym charakteryzuje się dobry sprzęt?

Firma Hako udostępnia swoim klientom szeroki wybór automatów do mycia podłóg, które wyróżniają się niezwykle wysoką jakością na tle konkurencji. Systemy obecne w szorowarkach do podłóg tej marki, w realny sposób wpływają na zwiększenie wydajności pracy operatorów i zapewniają im o wiele więcej możliwości użytkowania. Do największych zalet omawianych produktów należą:

  • gwarancja producenta i profesjonalny serwis urządzeń;
  • fakt, że szorowarki Hako są bardzo kompaktowe;
  • budowa maszyn, która pozwala na dotarcie do nawet bardzo trudno dostępnych zakamarków;
  • obecność szczotek wystających poza obrys maszyny, co ułatwia proces sprzątania;
  • intuicyjny system obsługi;
  • możliwość dostosowania modelu do konkretnego rodzaju powierzchni;
  • zwrotność urządzeń.

Z powyższych informacji w jasny sposób wynika, że klienci korzystający z oferty Hako, mogą liczyć na otrzymanie sprzętu wykonanego z wysokiej jakości komponentów i zaprojektowanego przez profesjonalistów.

Używane szorowarki do podłóg – czy sprzęt z OLX jest wart inwestycji?

Szorowarki jednotarczowe bez trudu można odnaleźć na portalach ogłoszeniowych takich jak OLX.pl. Oferty, jakie można tam spotkać, sprawiają wrażenie bardzo opłacalnych. Trudno byłoby zaprzeczyć temu, że pod względem finansowym stanowią one mniejsze obciążenie dla portfela, od zakupu nowych urządzeń sprzątających.

Inwestycja w używane maszyny jest jednak dobrym pomysłem tylko wtedy, gdy ich przyszły właściciel wie, że nie będą one zbyt mocno eksploatowane w przyszłości. W przeciwnym wypadku koszty związane z serwisowaniem bardzo szybko okażą się większe od jednorazowej wpłaty na rzecz nowej szorowarki.