Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Aktywne Lato to cykl zajęć sportowych odbywających się na gdyńskiej plaży Śródmieście. Od 16 czerwca do 2 września trwać będą plażowe zmagania w różnych dyscyplinach sportowych.

W ciągu każdego tygodnia rozgrywane będą turnieje młodzieżowe w beach soccera, rugby i siatkówkę, natomiast w weekendy turniej open w siatkówkę (kobiet, mężczyzn i mieszane) Firma 4F ufundowała nagrody dla wszystkich zawodników turniejów mixta, które odbędą się                                                                                                               22 i 29 lipca oraz 12 i 25 sierpnia.

Marka 4F jest jedną z największych polskich firm odzieżowych. Bez kompleksów staje w szranki z takimi gigantami jak Nike czy Adidas. 

Od ponad 12 lat wspiera zarówno profesjonalistów jak i amatorów uprawiających różne dyscypliny sportu, w tym bieganie, jazdę na rowerze, fitness, jazdę na nartach oraz tenis. Firma Promuje aktywny tryb życia i sportową rywalizację w duchu fair play. Motywuje ludzi do przełamywania swoich barier i zachęca, aby dążyć do osiągania coraz lepszych wyników sportowych.

Dziś znaczek 4F widnieje na strojach słynnych polskich sportowców, jak choćby skoczków Adama Małysza i Kamila Stocha czy tenisisty Łukasza Kubota. Markę docenił również słynny tenisista Novak Djoković. Ubrania 4F noszą nie tylko olimpijczycy, ale również paraolimpijscy sportowcy. Firma współpracuje z Polskim Komitetem Paraolimpijskim od igrzysk w Vancouver 2010.

Poniżej przedstawiamy plan rozgrywek:

 Siatkówka młodzieżowa

W ramach Aktywnego Lata turnieje siatkówki młodzieżowej odbywać się będą przy boiskach do plażowej piłki siatkowej zlokalizowanych na „Plaży Gdynia Śródmieście” (obok Contrastu).

Turnieje rozgrywane będą w kategorii młodzieżowej dziewcząt i chłopców w rocznikach 2001 i młodsi.

10 turniejów: 17, 24, 31 lipca
oraz 7, 14, 21 i 28 sierpnia br.

Godziny rozpoczęcia turniejów:

zapisy 12.00: 12.20

rozgrywki godz: 12.30

Beach Soccer młodzieżowy

W ramach Aktywnego Lata turnieje Beach Soccer odbywać się będą przy boiskach do plażowej piłki siatkowej zlokalizowanych na „Plaży Gdynia Śródmieście” (obok Contrastu). 

Turnieje rozgrywane będą w kategorii młodzieżowej bez względu na płeć w rocznikach 2001 i młodsi.

10 turniejów: 18 i 25 lipca
oraz 1, 8, 15, 22 i 29 sierpnia br.

Godziny rozpoczęcia turniejów:

zapisy 12.00: 12.20

rozgrywki godz: 12.30

Beach Rugby młodzieżowe

W ramach Aktywnego Lata turnieje Beach Rugby odbywać się będą przy boiskach do plażowej piłki siatkowej zlokalizowanych na „Plaży Gdynia Śródmieście” (obok Contrastu). 

Turnieje rozgrywane będą w kategorii młodzieżowej bez względu na płeć  w rocznikach 2001 i młodsi.

10 turniejów: 12, 19 i 26 lipca oraz 2, 9, 16, 23 i 30 sierpnia br.

Godziny rozpoczęcia turniejów:

zapisy 12.00: 12.20

rozgrywki godz: 12.30


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.