W imieniu Klubu Futbolu Amerykańskiego Seahawks Gdynia zapraszamy do udziału w meczu Seahawks Gdynia – Cowbells Budapest już w najbliższą niedzielę o godzinie 14:00. Będzie to mecz w ramach rozgrywek CEFL CUP.

 

 

Zapraszamy do zapisywania się w celu otrzymania akredytacji: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf6kiMdXUqkeY2WycM1v-yL0h6LTg8WwIDgl5NlgRIO_2pjDA/viewform

Ponadto zapraszamy Państwa na trening otwarty, który odbędzie się w czwartek, 26.04.2018 o godzinie 20:30 na Narodowym Stadionie Rugby. Będzie możliwość przeprowadzenia wywiadu z zawodnikami, trenerami oraz przedstawicielami Klubu. Prosimy o potwierdzenie przybycia na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu: 697874351.

Ze względu na to, iż trening odbywa się przed jednym z najważniejszych meczów sezonu, zwracamy się z uprzejmą prośbą o nienagrywanie oraz niefotografowanie drużyny, gdy ustawia się w pełnej formacji.

Zachęcamy do uczestnictwa w obu wydarzeniach.