Stowarzyszenie Inicjatywa Arka Gdynia rusza z nowym projektem. Od roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 35 wystartuje klasa piłkarska na poziomie IV. Nabór prowadzony będzie od kwietnia, ale już 24 marca w godzinach od 10 do 13 placówka zorganizuje dzień otwarty dla trzecioklasistów i ich rodziców. 

Dzień otwarty to propozycja dla dzieci, które chcą kandydować do statusu ucznia – zawodnika w piłkarskiej klasie IV w roku szkolnym 2018/2019. To doskonała okazja, aby rodzice mogli przekonać się o zaletach placówki, do której mogą zapisać swoje pociechy. Podczas spotkania obecni będą nie tylko pracownicy szkoły, ale także trener koordynator Stowarzyszenia Inicjatywa Arka Gdynia oraz klubowi szkoleniowcy prowadzący roczniki 2008 i 2009, którzy szczegółowo będą odpowiadać na pytania rodziców. 

Każdy z obecnych otrzyma regulamin klasy oraz program nauczania. Nie zabraknie czasu na indywidualne konsultacje z dyrekcją oraz trenerami. 24 marca zaprezentowani zostaną: wychowawca oraz nauczyciel klasy piłkarskiej. Ponadto, rodzice oraz uczniowie będą mieli możliwość wzięcia udział w lekcjach pokazowych języka angielskiego, a także zajęć informatycznych oraz chemicznych. 

Harmonogram działań dotyczących budowania klasy piłkarskiej w SP nr 35  w Gdyni:
24 marca –  Piłkarski Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej nr 35 w Gdyni
1-30 kwietnia  – składanie dokumentów rekrutacyjnych
11-17 maja – testy sprawności piłkarskiej
1- 15 czerwca – ogłoszenie listy przyjętych do klasy sportowej

Szkoła Podstawowa nr 35 to placówka znajdująca się przy ul. Uczniowskiej 1 na Witominie. Jej absolwentami są m. in. prezydent Gdyni Wojciech Szczurek czy wielokrotna medalistka mistrzostw świata i Europy w skoku o tyczce Monika Pyrek.

Zachęcamy, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną klasy sportowej, którą można znaleźć w załączniku.

Pobierz zip

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.