Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Wprowadź w życie postanowienia noworoczne i niezależnie od wieku czy sprawności fizycznej weź udział w bezpłatnych zajęciach w ramach Gdyńskiego Poruszenia.

Treningi odbywają się od poniedziałku do niedzieli (z wyjątkiem przerwy świąteczno-noworocznej) w obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu przy ul. Olimpijskiej 5/9. W programie Gdyńskiego Poruszenia można znaleźć m.in.: pilates, zumbę, fitness, indor cycling, nordic walking, zajęcia dla dzieci, seniorów oraz osób niepełnosprawnych ruchowo.

Każdy gdynianin może sprawdzić, jaki rodzaj wysiłku fizycznego odpowiada mu najbardziej. Wystarczy wygodnie się ubrać i wyjść z domu. Należy pamiętać, że aktywność fizyczna jest jednym z najważniejszych czynników, które decydują o naszym zdrowiu. Wpływa pozytywnie na samopoczucie, jest doskonałym remedium na stres i napięcie, pozwala spalić kalorie i uzupełnić poziom endorfin.

W ramach Gdyńskiego Poruszenia GCS przygotowało aż 14 zajęć sportowych skierowanych do wszystkich miłośników aktywnej formy spędzania wolnego czasu:

– Fitness dla Seniora – poniedziałki, godz. 11:30;

– Pilates – poniedziałki, godz. 18:00 i 19:00;

– Joga dla Seniora – wtorki, godz. 15:00;

– Zajęcia dla Kobiet w Ciąży – wtorki, godz. 17:30;

– Joga – wtorki, godz. 18:00;

– Pilates dla Seniora – środy, godz. 10:00;

– Indoor Cycling – środy, godz. 16:30; piątki, godz. 19:00;

– Zumba – środy, godz. 17:45;

– Nordic Walking – środy, godz. 19:00;

– Mama, Tata i Ja – czwartki, godz. 10:00;

– Zumba dla Dzieci – soboty, godz. 09:30;

– Zumba dla Seniora – soboty; godz. 10:30;

– Zajęcia sportowe dla niepełnosprawnych ruchowo – niedziele, godz. 13:00;

– Dziecko i Jego Świat – niedziele, godz. 17:00.

Więcej informacji stronie projektu [TUTAJ].


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.