21 marca o godz. 17:45 dojdzie do starcia na szczycie grupy 2. kwalifikacji do mistrzostw Europy piłkarek ręcznych. W Gdynia Arenie naprzeciwko siebie staną, niepokonane dotąd, reprezentacje Polski i Czarnogóry. Wspólnie pomóżmy polskim szczypiornistkom w walce o awans do finałów EHF EURO 2018! Bilety dostępne są już w sprzedaży. 

Podopieczne Leszka Krowickiego są liderkami swojej grupy eliminacyjnej, choć Czarnogórę wyprzedzają jedynie dzięki lepszemu bilansowi bramek. W jesiennych meczach Polki pewnie pokonały na wyjeździe Słowaczki 29:20 (13:9), a wcześniej na swoim terenie rozgromiły Włoszki 40:13 (16:8). 

Awans do grudniowych finałów EHF Euro, które pod koniec roku rozegrane zostaną we Francji wywalczą po dwie najlepsze drużyny z siedmiu grup kwalifikacyjnych oraz jedna drużyna z trzeciego miejsca z najlepszym bilansem. Jeżeli biało-czerwone chcą być już niemal pewne awansu, spotkanie z Czarnogórą powinny wygrać.

Nie będzie to jednak łatwe zadanie, ponieważ naprzeciwko nich staną zawodniczki, które na grudniowych mistrzostwach świata zajęły wysokie, szóste miejsce. Przypomnijmy, że ten sam turniej Polski zakończyły na 17. lokacie. 

Skład gospodyń na spotkanie z Czarnogórą nie został jeszcze ogłoszony, aczkolwiek możemy być pewni, że na parkiecie zobaczymy szczypiornistki GTPR Gdynia. Od 18 do 21 lutego na konsultacjach z trenerem Krowickim znajduje się pięć gdynianek: Katarzyna Janiszewska, Weronika Kordowiecka, Joanna Kozłowska, Joanna Szarawaga oraz Aleksandra Zych. Miejsce na liście rezerwowej przypadło ich klubowej koleżance – Anecie Łabudzie

Bilety na marcowe spotkanie są już w sprzedaży. Sprzedaż prowadzona jest na internetowym portalu ebilet.pl oraz w sieci salonów Empik. 

Ceny biletów:
Normalny – 25 zł
Ulgowy – 10 zł (uczniowie, studenci, emeryci i renciści)

Pakiety rodzinne:
1+2   – 35 zł – jedna osoba dorosła + dwójka dzieci
2+2   – 60 zł – dwie osoby dorosłe + dwójka dzieci
2+3   – 70 zł – dwie osoby dorosłe + trójka dzieci

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.